Hymn życia i miłości. Opowieść o Edith Piaf

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

Anna | 2016-06-01
Przeczytana: 12 stycznia 2015

Natknęłam się przypadkiem na filmową biografię Edith Piaf. Sięgnęłam po książkę "Hymn życia i miłości" autorstwa Joanny Rawik. I książka choć o smutnym życiu pieśniarki - to jednak przepełniona optymizmem i miłością życia. Polecam sama sobie.

Cudownie napisana opowieść o Edith Piaf autorstwa Joanny Rawik...byłam zachwycona czytając i zdziwiona,bo nie sądziłam,że Joanna Rawik tak pięknie potrafi pisać...monodram na podstawie tej książki w wykonaniu piosenkarki mnie po prostu powalił na kolana.POLECAM!

Cudownie napisana opowieść o Edith Piaf autorstwa Joanny Rawik...byłam zachwycona czytając i zdziwiona,bo nie sądziłam,że Joanna Rawik tak pięknie potrafi pisać...monodram na podstawie tej książki w wykonaniu piosenkarki mnie po prostu powalił na kolana....POLECAM!

Woody | 2017-11-21
Przeczytana: 05 czerwca 2014

Świetna praca badawcza Joanny Rawik. Autorka spędziła w Paryżu kilka lat, by zebrać i opracować w najbardziej rzetelny sposób biografię jednej z największych pieśniarek XX wieku.

Robert Pisula | 2016-05-26
Przeczytana: 26 maja 2016

Świetna opowieś o Edit Piaf , jej piosenki czeto wywołuja dreszt u mnie na skurze . Zainteresowanie jej osoba pojawiło sie u mnie jak za dziecka w filmie o Szeregowcu Rayanie słyszałem jej piosenkę. A teraz wpadla mi ta opowieść , bardzo barwna postać , podziwiam talent ale jej wybuchowy charakter i nie stabilność uczuciowa przerasta aż strach się w takiej kobiecie zakochać :)

Maras | 2017-09-29
DzikoscNarodu | 2017-01-05