Pływanie. Profesjonalnie o sporcie

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Profesjonalnie o sporcie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
Swimming-Serious about Your Sport
978-83-7758-210-7
pływanie, sport, basen
sport
jagarkar

Książka napisana przez ekspertów pływackich. · Zdobywca trzech złotych medali na Igrzyskach Pacyfiku Młodzieży i profesjonalny trener podają wskazówki i rady, pozwalające udoskonalić techniki i taktyki w stylach grzbietowym, klasycznym, motylkowym i dowolnym, a także przy nawrotach, startach, finiszach - i nie tylko. · Ekspert z dziedziny zdrowia i kondycji fizycznej pokazuje, jak kłaść...

Książka napisana przez ekspertów pływackich.
· Ekspert z dziedziny zdrowia i kondycji fizycznej pokazuje, jak kłaść solidny fundament pod trening pływacki, stosując się do rad dotyczących przygotowania umysłowego, urazów, ćwiczeń rozciągających i treningu siłowego.
· Ekspert od żywienia - specjalista w dziedzinie żywienia sportowców i planowania diety - wyjawia wiedzę potrzebną do zapewnienia ciału odpowiedniego paliwa do działania.
· Szczegółowe programy treningowe prowadzą krok po kroku do wybranego celu.
· Opatrzone adnotacjami zdjęcia pokazują dokładnie, co robić w wodzie, aby pływać lepiej.
· Dokładne ilustracje anatomiczne prowadzą przez kolejne etapy ćwiczeń poza basenem, dzięki którym rośnie siła i wytrzymałość.
· Podsumowania w formie krótkiej listy przypominają, o czym należy pamiętać i czego unikać.

źródło opisu: Wydawnictwo Muza, 2012

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11454