rozwiń zwiń

Jazda na rowerze. Profesjonalnie o sporcie

Okładka książki Jazda na rowerze. Profesjonalnie o sporcie
Przemysław Zasieczny
rower sport kolarstwo
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Jazda na rowerze. Profesjonalnie o sporcie Tommaso Bernabei, Paul Cowcher, Remmert Wielinga
Ocena 6,3
Jazda na rower... Tommaso Bernabei, P...

Książka stosunkowo duży nacisk kładzie właśnie na pół-profesjonalizm jazdy szosowej: opisy programów treningowych z rozkładem na cały rok nie wszystkim się przydadzą. Pominięta jest zupełnie kwestia rowerów innych niż szosowe (miłośnicy MTB mogą niemal odpuścić tę pozycję).
Dużo ładnych zdjęć i ilustracji.

Dużo ładnych zdjęć i ilustracji.

Dodaj cytat z książki Jazda na rowerze. Profesjonalnie o sporcie