Trening partnerstwa. Związek solidny jak skała

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Kochaj siebie Kochaj swojego partnera Stwórz związek solidny jak skała I nigdy nie przestawaj nad nim pracować! Miłość nie rozwiązuje problemów. za to tworzy nowe. Droga do kochania drugiej osoby wiedzie przez miłość własną. Nadeszła chwila szczerości. Wiesz przecież, że wszyscy jesteśmy egoistami. Przyznaj się otwarcie, to żaden wstyd. Twierdzisz, że jesteś wyjątkiema Najwyższy czas to zmienić! Jeśli kochasz i akceptujesz siebie, łatwiej przyjdzie Ci żyć w zgodzie ze światem. Jeśl

ToRn | 2015-09-28
mineymoe | 2010-06-22