Biblia egoistów. Od stanu zależności do pełnej wolności

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Egoizm czyni wolnym Pycha: Istnieje tylko jeden rodzaj wiary -wiara w samego siebie. Chciwość: z rzeczy koniecznych potrzebujesz tych najlepszych. Nieczystość: Seks nie ma nic wspólnego z moralnością. Moralność to element manipulacji, który dla głupców wynaleźli spryciarze. zazdrość: W grze manipulacji każdy jest Twoim przeciwnikiem. Niepohamowanie w jedzeniu i piciu: Jeżeli jesz, oddajesz się tylko tej czynności. Jeżeli pijesz, nie robisz nic więcej. Gniew: Wzgląd na innych nie powinien wstrz

MissZebra | 2012-02-21

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czytałam tegoż autora "Grę w życie" i jestem ciekawa co nowego można znaleźć w "Biblii egoistów" do której zresztą autor się niejednokrotnie odnosi.

Daniel | 2016-07-13
Przeczytana: 13 lipca 2016