Trening egoizmu. Twoje decyzje na przekór manipulacji

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Jeżeli:lubisz być czarną owcą w stadzie baranów nie dajesz sobie pluć w kaszęnie tańczysz, jak Ci zagrająpewnie jesteś naturalnie urodzonym egoistą! Tak trzymać! Nie wierz nikomu poza sobą Jeśli przeczytałeś już Biblię egoistów, wiesz doskonale, że nowa książka Josefa Kirschnera nie wymaga dodatkowych rekomendacji. Jeśli jednak jakimś sposobem przeoczyłeś tamtą lekturę, dostajesz właśnie drugą szansę. Szansę na uwolnienie się od przerażającego dyktatu społeczeństwa, zmieniającego Twoje życie w koszmar absurdalnej poprawności. Czy nie mówiono Ci, że aby być wartościowym człowiekiem i dobrym obywatelem, należy przestrzegać określonych reguł, spełniać oczekiwania i realizować odgórne założeniaa A jednak mimo że nie masz skłonności socjopatycznych czujesz, że to niezgodne z Twoją naturą! To bardzo zdrowy odruch!W tej nieszablonowej publikacji kontrowersyjnego filozofa-praktyka znajdziesz oryginalny program treningowy, opierający się na siedmiu ćwiczeniach. Ich celem jest stopniowe obudzenie w Tobie wewnętrznego egoisty, a następnie rozwijanie i pielęgnowanie zdrowych odruchów związanych z tym nowym stanem świadomości. Jeśli marzeniem Twojego życia jest być lubianym przez wszystkich to bardzo nam przykro, ale nie skorzystasz na tej lekturze. Jeśli jednak Twoim wyborem jest osobiste szczęście i samospełnienie, przyklaskujemy temu szczytnemu celowi i spieszymy z zestawem niecierpliwie oczekiwanych wskazówek. Do egoistów świat należyUświadom sobie własne cele, pragnienia i marzenia.Podejmuj samodzielne i integralne decyzje.Twórz plany i pokonuj przeszkody, które leżą na Twojej drodze.Nie pozwalaj, by kiedykolwiek Tobą manipulowano.Kontroluj siebie i słuchaj uważnie własnego wewnętrznego głosu.

trykus | 2016-08-10
dagi | 2015-11-11