Pełnia serca. Ćwiczenia

A Guidebook to Waking the Dead. Embracing the Life God Has for You
978-83-7033-614-1
poradniki
boogislav

Nic nie jest takie, jak się nam wydaje; nasz świat znajduje się w stanie wojny, a my mamy w niej do odegrania istotną rolę. W Ćwiczeniach Eldredge i McConnell prowadzą Czytelnika do pełniejszego zrozumienia ukrytych znaczeń tego świata — dodają odwagi, by powstać, odzyskać własne serce i walczyć o serca i dusze innych. John Eldredge jest założycielem i dyrektorem Ransomed Heart Ministries w...

John Eldredge jest założycielem i dyrektorem Ransomed Heart Ministries w Colorado Springs, stowarzyszenia pomagającego ludziom w odzyskaniu serca i życiu jego pełnią. Jest autorem licznych książek: Pełnia serca, Dzikie serce, Święty Romans, Podróż pragnień. Wraz z żoną i trzema synami mieszka w Kolorado. Uwielbia wyprawy w Góry Skaliste, gdzie oddaje się swoim pasjom — wędkarstwu, wspinaczce i spływom dzikimi rzekami Zachodu.

Craig McConnel pracował jako pastor w South Bay w południowej Kalifornii. Obecnie działa w Ransomed Heart Ministries.

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/opis,354,Pelnia_serca___cwiczenia.html

źródło okładki: http://wdrodze.pl/opis,354,Pelnia_serca___cwiczenia.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!