Kup teraz - 9 ofert w cenie od 21.99 zł do 30.61 zł

PRZENOSIĆ GÓRY. Modlitwa pełna pasji, wiary i mocy.

John Eldredge Wydawnictwo: eSPe religia
Moving Mountains: Praying with Passion, Confidence, and Authority.
eSPe
modlitwa wiara Bóg
Moving Mountains: Praying with Passion, Confidence, and Authority.
religia
modlitwa wiara Bóg

Cóż rzec książka niezwykleprotestancka, ale myśle, że każdy katolik znajdzie w niej coś dla siebie, bo pokazuje jaką siłę ma modlitwa: indywidualna, wspólnotowa itd.
Modlitwa jako rozmowa z Bogiem - to nazwa dla tej książki. Łatwy i prosty przekaz, ale od połowy przejadł mi się styl i nie miałem siły dlaje czytać. Pewnie dlatego tak długo ją czytałem (ponad 6 miesięcy).

• Religijne
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • 2017
  • 2017
  • Nowości
  • Im wyżej, tym lepiej: literatura
  • Z polecenia do kupienia