Wojownicy. Malujemy fantasy

Wydawnictwo: RM
poradniki

Walka się zaczęła. Nieważne, czy stoisz po stronie biegle władających toporem krasnoludów, czy sprzyjasz elfom doskonałym łucznikom. Weź gruby papier, kredki lub farby i wykonując poszczególne etapy pracy opisane i zilustrowane w książce, stwórz fantastyczny obraz przedstawiający wojowników i pole bitwy. Żołnierz w zbroi staje do walki z ryczącym orkiem, książę elfów pokonuje władcę ciemności, a łowca smoków poskramia dzikie bestie. Doświadczony rysownik podpowie ci, jak narysować szkic, dopracować szczegóły rysunku i pokolorować wojowników. z książki dowiesz się także, jak, kładąc odpowiednie światła i cienie, podkreślić ostrze miecza i w jaki sposób oddać grozę i dynamizm toczącej się walki.

J23 | 2016-09-05
Kliszczo | 2016-01-30