Książę i Anastazja

Tłumaczenie: Jarosław Marecki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Annie and the prince
posada, książę, tajemnice, dwór, uczucia
dona

Anastazja przyjeżdża do małego państewka, gdzie czeka na nią posada nauczycielki angielskiego. Ze zdumieniem odkrywa, że jej uczennicami są córki panującego tu księcia, a on sam jest tym przystojnym tajemniczym nieznajomym, którego wcześniej spotkała w pociągu. Książę jest poważnym wdowcem i ma surowe wymagania wobec swoich dzieci. Uważa, że nauczycielka jego córek jest dla nich zbyt tolerancyjna i ciągle zapomina, że pracuje na dworze panującego, postanawia więc ją zwolnić. Czy nie będzie żałował swojej decyzji?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: www.harlequin.pl