Godzina ciszy

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Hodina ticha
literatura czeska
Róża_Bzowa

Nasz kraj nie jest duży, tak że nawet całkowicie zmyślonym historiom grozi to, że czytelnicy będą pod nie podstawiać żyjące istoty. W dodatku przywykliśmy w ostatnich czasach spodziewać się, czy też nawet żądać od słowa pisanego przynajmniej małej dawki zaadresowanej obłudy. Nie siliłem się na nic takiego, a już najmniej chciałbym, żeby ktoś usiłował za tymi historyjkami doszukiwać się...

Nie siliłem się na nic takiego, a już najmniej chciałbym, żeby ktoś usiłował za tymi historyjkami doszukiwać się rzeczywistych wydarzeń, a za bohaterami ich żywych wzorów.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

monika | 2012-11-02
Przeczytana: 06 listopada 2012

fanatyzam,nienawiść,żandarm
wydana w 1966 , jak dopuściła ja do druku wszechwładna cenzura w czasach pełnego rozkwitu gumułki?

lazarus | 2017-03-22
Miśka | 2013-08-01