Wildfire

Wydawnictwo: Mandarin Publishing
0-7493-2054-0
Rhiannon, love, career
Kaktus_xD

Everything in Rhiannon's life is perfect. Her career is on teh up and Oliver, the great love of her life, has just asked her to marry him. The future couldn't look better. But their married bliss soon starts to evaporate when Oliver's power-crazed boss decides that Rhiannon is an unsuitable wife. And when American billionaire Max Romanov, engaged to supermodel Galina Casimir, turns his charm...

But their married bliss soon starts to evaporate when Oliver's power-crazed boss decides that Rhiannon is an unsuitable wife. And when American billionaire Max Romanov, engaged to supermodel Galina Casimir, turns his charm on her, Rhiannon is overcome by the intensity of her feelings for this enigmatic man who proves to be a challenge too hard to resist.

źródło opisu: okładka

książek: 12016