Na jedną noc

Okładka książki Na jedną noc
Kristen Callihan Wydawnictwo: Muza Cykl: Game On (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2014-10-07
Emilia Skowrońska

więcej Więcej

Początek mnie drażnił i bałam się, że nie dokończę tej książki. Później było lepiej, ale nie urzekła mnie. Po całkiem udanej przygodzie z "Niegrzecznym idolem" miałam większe oczekiwania wobec nowej pozycji autorki.

Zaskakująco dobra.
Wiadomo jak jest. Takie historie są dość przewidywalne, a mimo to ta ma w sobie coś, co nie pozwala się oderwać. Dla mnie lepsza od serii VIP.

104/2021

1 TOM SERII GAME ON

Drew i Anna

Książka poprawna. Nie zostanie ze mną na długo, bo jakiegoś dużego wow nie było.

Fajnie się czyta. Ale książka w sumie o niczym

"Na jedną noc"
Seria: Game On (4-częściowa)
Kristen Callihan
Wydawnictwo Muza

Premiera juz 9 czerwca 2021r.

Piękna historia rozpoczynająca nową serię wspaniałej autorki. Główni bohaterowie to Anna Jones oraz Drew Baylor, którzy rozkochali mnie w sobie.
Ona jest cichą i trzymającą się z boku studentką, dla której nauka i przyjaźń są na 1 miejscu.
On jest gwiazdą futbolu,...

Super. Bez dwóch zdań książka była na prawdę przyjemna i chciałam ją czytać i czytać. Polecam tym co lubią sportowców ;) a także tym co lubią przystojniaków, miłość i sex.

Nie dałam rady..... sama nie wiem dlaczego, zanudziłam się :(

ch znajomość miała opierać się tylko na korzyściach. Jednak nie przewidzieli, że w ich relacje wkradną się uczucia.
🌺
,,Na jedną noc" to przyjemny romans z motywem sportowym w tle. Bardzo lubię takie wątki, dlatego też książka kupiła mnie już na starcie.

Pióro autorki jest niebywale lekkie. Sprawia, że chce się czytać bez choćby najmniejszej przerwy. Jak już wciągnie, to...

Z twórczością autorki spotykam się po raz pierwszy i to spotkanie uważam za jak najbardziej udane. De facto odkładałam w czasie przeczytanie pierwszej części serii Game on, którą jest “Na jedną noc”, ale to tylko dlatego, że jakoś nie byłam gotowa na tę książkę. Jednak w końcu nadszedł czas i zabrałam się do lektury. Ta historia była naprawdę fajna i spędziłam przy niej...

Widzimy w książkach to co chcemy zobaczyć. Albo patrzymy tylko powierzchownie, albo zaglądamy głębiej. Ktoś powie, że to przeciętna książka, że to książka o seksie i niczym więcej. I racja, erotyki jest tu dużo i nie są to subtelne opisy.
Ale poza tym, ja tu widzę tyle emocji!
Tak bardzo weszłam w ten świat bohaterów, wydawałam z siebie piski radości i podekscytowania,...

1 049
  • 2021