Ring

Okładka książki Ring
Anna Wolf Wydawnictwo: Akurat Cykl: Bokserzy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bokserzy (tom 1)
Akurat
2021-06-16
2021-06-16
literatura polska

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Niby historia fajna, ale za dużo zbiegów okoliczności żeby dało się to czytać bez zastanawiania się jak to niby jest możliwe. Jest dreszczyk emocji i jakieś emocje między głównymi bohaterami, ale generalnie bez szału.

Przyjemnie się czytało "Ring". Myślałam, że to będzie kolejny przeciętny romans i tutaj spotkało mnie miłe zaskoczenie. Wątek kryminalny - tego się nie spodziewałam i naprawdę nie do końca było wiadomo, co się zdarzyło w przeszłości. OGROMNIE działało na plus, chociaż niektóre sceny prawdopodobnie troszkę przerysowane. Cieszę się, że mogłam przeczytać pierwszą część i chętnie sięgnęłam po drugą część.

Carter Daring jest bokserem. Piekielnie dobrym, bokserem. Wracając na treningu, przygotowującego go do walki, dzięki której będzie mógł zawalczyć o mistrzostwo świata, udziela pomocy rannej kobiecie. Choć stan nieznajomej sprawił, że niezbędna jest hospitalizacja, to jej oczy nie potrafią wyjść z jego umysłu.
To spotkanie okazuje się być jedynie zalążkiem tego, co nikczemny los dla nich przygotował.
Czy poszkodawana Alice będzie w stanie pozbierać swoje życie na nowo i odnaleźć zalążek bezpieczeństwa?

Uwielbiam książki o bokserach. Niemal namacalnie czuje tę adrenalinę, która buzuje w ich żyłach przed walką. W tej serii dostajemy kolejny bonus, jakim jest świetna fabuła. Zatargi z przeszłością, która utkana jest z nici tajemnic, pozostawionych przez rodziców kobiety sprawia, że do końca nie możemy być pewni, o co chodzi w całym galimatiasie. Już po raz kolejny czytałam tę książkę i z pewnością nie jeden raz jeszcze do niej wrócę.

To spotkanie okazuje się być jedynie zalążkiem tego, co nikczemny...

"Życie było ringiem, na którym przyszło ludziom stoczyć niejedną walkę, i to nie zawsze wygraną, ale on swoją wygrał. Bo miał przy sobie miłość życia."

Na początku pandemii popadłam w istny szał czytelniczy na Wattpadzie. Teraz, po tych dobrych kilku/kilkunastu miesiącach mam przyjemność zapoznawać się z wieloma przeczytanymi wtedy tytułami już w formie papierowej 😍 toć to istne szaleństwo. Tak właśnie jest z "Ringiem", który uwiódł mnie już w zeszłym roku, choć wtedy pod innym tytułem 😉

Carter Daring to zawodowy bokser. Właśnie przygotowuje się do walki o tytuł mistrza świata w swojej kategorii wagowej. Nieustannie ćwiczy chcąc sprostać rywalowi. I tak pewnego wieczora wracając z treningu jest świadkiem wypadku, w którym ucierpiała młoda kobieta. Carter wzywa pogotowie i choć zrobił wszystko, co mógł na daną chwilę, ciemnowłosa niewiasta prześladuje go w snach. Mężczyzna nie ma pojęcia, że była to Alice Morset, z którą jego życie zostanie za kilka chwil wręcz nierozerwalnie związane...

Anna Wolf mknie niczym torpeda wydając kolejne książki. I choć nie wszystkie przypadły mi do gustu, to "Ring" zdecydowanie zdobył moje serce 😍 Autorka stworzyła historię, która przyciąga uwagę i nie pozwala się odłożyć choć na chwilę. Pierwsze spotkanie Cartera i Alice było niezbyt przyjemne, a co lepsze, oni sami nawet do końca nie mieli o nim pojęcia. Wraz z rozwojem akcji w książce dowiadujemy się czemu wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej i jesteśmy świadkami kilku naprawdę ciekawych sytuacji. Bohaterowie zostają wrzuceni na głębokie wody w kwestii dalszej przyszłości każdego z nich. Alice musi poradzić sobie z nowym zobowiązaniem, a Carter stara się wydobrzeć po ciężkiej walce. Żadne z nich nie spodziewa się, że pomiędzy tragediami stworzy się coś nowego, co połączy ich i rozpali emocje. Wątek romantyczny został tutaj pięknie rozbudowany. Mamy też trochę elementów sensacyjnych i nieoczekiwane zwroty akcji. Wszystko doskonale ze sobą współgra tworząc "Ring" naprawdę świetną lekturą!

Zapraszam na moją opinię

"Czasem pewne rzeczy są warte więcej niż inne."

Zapraszam na moją opinię

"Czasem pewne rzeczy są warte więcej niż inne."

Sądząc po ocenach i opiniach jest to dobra pozycja. Niestety ja dotrwalam tylko do 1/3. Kompletnie nie odnalazłam się w stylu pisania autorki.

Po serii o gangsterach i motocyklistach oczekiwałam dużo więcej…
Książkę przemęczyłam dosłownie… bardzo dużo powtórzeń nie mających sensu, spokojnie można ominąć kilka kartek i nic się nie straci.. zdecydowanie szkoda czasu.

Po serii o gangsterach i motocyklistach oczekiwałam dużo więcej…

„Życie było ringiem, na którym przyszło ludziom stoczyć niejedną walkę, i to nie zawsze wygraną.”

Carter Daring jest zawodowym bokserem.
Przygotowującym się do najważniejszej walki o mistrzostwo.
Wracając z jednego z treningów, znajduje przewrócone auto na drodze. Mężczyzna dzwoni na pogotowie, po czym wraca do domu. Lecz po nocach prześladują go zielone oczy i ciemne włosy dziewczyny którą widział w wypadku.
Bokser nie wie jeszcze że przeznaczenie właśnie połączyło go z tą kobietą.
Alice Morset to kobieta znająca ból po stracie bliskich i zdradzie kogoś kogo się kocha. Ale jest też kobietą uciekająca przed swoją przeszłością.
Carterowi przyjdzie stoczyć walkę nie tylko o mistrzostwo ale o coś znacznie cenniejszego.

,,Ring" to pierwsza część książki serii Bokserzy. Nie jest to typowy romans. Jest to romans z wątkiem kryminału, erotyku i rywalizacji. Chodź autorka kupiła mnie serią o motocyklistach i to z nimi zostało moje serduszko, to bokserzy są na drugim miejscu.
Znajdziecie tu bardzo dużo fajnych zwrotów akcji. Jest to historia trudnej przeszłości i nie łatwiej przyszłości. Autorka wprowadza nas w niebezpieczny świat pełen tajemnic, niebezpieczeństwa i pożądania. Jak przy większości książek Pani Ani nie oderwiecie się lektury dopóki nie zabraknie stron 😉

Carter Daring jest zawodowym bokserem.
Przygotowującym się do najważniejszej walki o mistrzostwo.

Carter Daring miał jasno postawiony cel. Chciał wygrać mistrzostwa świata w wadze półciężkiej. Każdy jego trening był przygotowaniem do walki, którą miał stoczyć ze swoim największym rywalem - Brunem Saltem.
Któregoś dnia wracając z treningu napotyka przewrócony samochód, a w nim ranną kobietę. Wzywa pomoc wiedząc, że on nie jest w stanie zrobić nic więcej dla poszkodowanej. Jednak wspomnienie kobiety, prześladuje go po nocach.

Alice do tej pory wiodła spokojne życie. Miała prace, która przynosiła jej satysfakcję oraz mężczyznę przy którym czuła się kochana. Niestety kiedy pewnego dnia przyłapała swojego faceta na zdradzie w jej życiu zapanował chaos od którego chciała jak najszybciej uciec. Nie wahając się przed niczym postanawia pojechać do swojego brata. To właśnie w drodze do niego kobieta bierze udział w wypadku, a pierwszą osobą która przybyła pierwsza na miejsce zdarzenia jest Carter.

Oboje nie zdawali sobie sprawy, że los połączył ich przyszłość. Carter niebawem stoczy walkę nie tylko o mistrza świata, lecz także o życie.

Anna Wolf już od dawna dzieli się z czytelnikami swoją twórczością. W każdej jej książce znajdziemy ogromne ilości adrenaliny, emocji sięgających zenitu i pożądania, którego nie sposób ugasić. Tym razem było podobnie. Z każdą przeczytaną stroną zastanawiałam się jaką tajemnice ukrywa Alice i przed jakimi demonami z przeszłości musi uciekać.
Bardzo podobała mi się ta historia dlatego z przyjemnością zachęcam Was do lektury.

Po śmierci rodziców jedyną rodziną Alison jest jej przyrodni brat Bruno .Pomimo ,że nie mają częstego kontaktu mogą zawsze na siebie liczyć.Jednak sprawy z przeszłości nie pozwalają im na bezpieczeństwo. Alison z pozoru wiedzie spokojne I szczęśliwe życie. Ma pracę i ukochanego mężczyznę.W dniu kiedy zamierza oznajmić mu nowinę,że zostaną rodzicami,zastaje go w łóżku z inną kobieta.Dziewczyna stawia wszystko na jedną kartę wyrzuca go z domu.Jednak przebiegłość byłego partnera zmusza Alison do wyprowadzki.Dziewczyna postanawia wyprowadzić się do brata.Jednak podczas podróży ulega wypadkowi.Pomocy udzielił jej nieznajomy mężczyzna Carter. Po wyjściu, z szpitala Alison mieszka z bratem, który przygotowuje się do stoczenia walki o mistrzostwo świata w boksie. Jego przeciwnikiem będzie Carter także  zawodowy bokser ,który walczy o ten  tytuł.W dniu walki przeszłość upomni się o rodzeństwo. A ich dotychczasowy spokój zostanie zburzony.

"Ring" to romans z  motywem boksu i lekkim wątkiem kryminalnym. Historia ,która już od pierwszych stron wciaga w wir tajemnic, sekretów I niebezpieczeństwa. Historia dwójki ludzi, których los nie oszczędzał,a ich relacja jest niezwykle trudna.Pełna pożądania I chemii, ale także wielu niedomówień. I pomimo wielu przeciwności losu starają się radzić sobie z nimi.Historia o zmaganiu się z problemami, trudną przeszłością i niebezpieczeństwem.
Historia  pełna emocji  strachu, bólu ,cierpienia ,a także nadzieji I troski o drugą osobę.
Książka, którą czyta się z zaciekawieniem I przyjemnością, a to za sprawą lekkiego pióra autorki I ciekawej fabuły. Dialogi między bohaterami niejednokrotnie wywołują uśmiech, a to za sprawą docinek I przepychanek słownych.
Wciągająca, trzymającą w napięciu  książka, którą warto poznać  .

Anna Wolf Ring Zobacz więcej
Anna Wolf Ring Zobacz więcej