Teraz twój ruch

Okładka książki Teraz twój ruch
Kristen Callihan Wydawnictwo: Muza Cykl: Game On (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2015-11-01
Ewa Skórska

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Zdecydowanie słabsza od swoich poprzedniczek, akcja dosyć monotonna, zachowanie bohaterów czasem irytujące. Zdecydowanie różni się poziomem w stosunku do wcześniejszych części

Fajna , sympatyczna książka .

Fajna , sympatyczna książka .

Na półkach: , , , , , , , ,

„Wszyscy sprzedajemy światu jakaś fasadę, wrzucając na social media błyskotliwe słowa, śmieszne emotki. Życie ograniczone do stu czerdziestu znaków, upozowane selfie, tyrady nad postami.”

Teraz twój ruch - to już trzeci tom serii „Game on”…mogę powiedzieć, że z tomu na tom jest cudowniej…jest lekko, romantycznie i namiętnie…fabuła utrzymana jest na wysokim poziomie…zabarwiona humorem…uczucie, które rozwija się między bohaterami jest delikatne, nienachalne i w dobrym tępie…autorka poruszyła również trudne tematy…Boże jak ja uwielbiam Dexa, Ethana…ten jego stoicki spokój, cierpliwość, która przenikała mnie do głębi…piękne było to jak potrafił dostrzec w Fionie coś więcej niż tylko jej rozwichrzony charakter…jak chciał ją chronić przed całym brudem, który otaczał go z racji tego, że był znanym sportowcem…ogień, który płonął w Fionie, Ethan gasił swoją stoicka postawą, łagodnością…

„Życie dla aprobaty tłumu gotowego roszarpać nieznajomego człowieka za drobny błąd. Ale gdy odwrócę się od tego blitchtru, gdy wyjdę poza ten pikselowy świat, kim tak naprawdę jestem?"

Lubię pióro tej autorki. Jest lekkie, przyjemne i można przy nim odetchnąć na chwilę od cięższych pozycji. Polecam :)

"Dam ci wszystko, czego potrzebujesz. Nawet gdyby miało mi pęknąć serce."

Za każdym razem, gdy czytam książki Kristen Callihan rozpływam się. Tak bardzo kocham jej pióro. Czytając, czuję przyjemne ciepło w klatce piersiowej. Jak już parokrotnie wspominałam seria "Game On" to nie tylko seksowne klaty na okładce, ale dużo poważnych i trudnych tematów, emocji i ludzkich problemów.

"Teraz twój ruch" to 3 tom serii. Opowiada o Ethanie Dexterze, środkowym NFL, przyjacielu poznanych już w 1 i 2 tomie Graya i Drew. Razem grali w drużynie futbolowej na studiach. Mam nadzieję, że ich pamiętacie 😊. W tym tomie dowiecie się, jak potoczyły się ich losy. Wracając do Ethana, to "ten mądrzejszy" z drużyny, długie wąsy i broda. Pamiętacie? Czas na jego historię. Główną bohaterką jest natomiast Fiona Mackenzie. Kto czytał poprzednie części, ten wie, taak to siotra Ivy, żony Graya. Nieźle prawda? Ojjj, będzie się działo. 😅 Brodacz w stylu Khala Drogo oraz filigranowa blondynka o zielonych oczach. I (nie) przypadkowe spotkanie, które zakończy się tygodniem pod jednym dachem. Zmysłowa, elektryzującym z pięknym przesłaniem. Bohaterowie, w których zakochacie się od pierwszego zaczytania. To również książka osadzona w świecie sportu, a tam wiele się dzieje. Zdarzają się i skandale. Sława ma swoje dobre i złe strony. Książkę pochłonęłam w dwa dni, nieodkładalna. Kolejna perełka w dorobku autorki. Tylko ona sprawia, że czytając książkę z gatunku romans, czuję motyle w brzuchu i tę miłość między bohaterami, oczywiście nie jest ona usłana różami, bo jednak związek ze znanym futbolistą może mieć swoją cenę, nawet milion dolarów. Opowieść o zaufaniu, dojrzałej relacji, odległości, chronieniu siebie nawzajem, przełamaniu lęków. Cudowna, cudowna i jeszcze raz cudowna.❤ Według mnie ta część ma najładniejszą okładkę. 😈

"Wszyscy sprzedajemy światu jakąś fasadę, wrzucając na social media błyskotliwe słowa, śmieszne emotki. Życie ograniczone do stu czerdziestu znaków, upozowane selfie, tyrady nad postami. Życie dla aprobaty tłumu gotowego roszarpać nieznajomego człowieka za drobny błąd. Ale gdy odwrócę się od tego blitchtru, gdy wyjdę poza ten pikselowy świat, kim tak naprawdę jestem?"

"Dam ci wszystko, czego potrzebujesz. Nawet gdyby miało mi pęknąć serce."

Ostatnio dopadła mnie jakaś niemoc czytelnicza i w ogóle nie mogłam czytać żadnych książek. Trudno było mi się przełamać i bałam się, że zostanie tak przez dłuższy czas. Próbowałam czytać inne książki, ale też mi nie szło, więc postanowiłam zrobić sobie przerwę. Na szczęście nie trwała ona jakoś bardzo długo i teraz nadrabiam zaległości. Przeczytałam kilka lektur i dopiero teraz piszę ich opinię. Jeny, jestem wdzięczna za to, że prowadzę brudnopis i zawsze w nim zapisuję swoje myśli.

No ale, dobra, czas powrócić do tematu. “Teraz twój ruch” to trzeci tom serii Game on i historia Fiony oraz Ethana. Bardzo lubię w książkach, gdy fabuła rozkręca się swoim tempem i tu to dokładnie dostajemy. Znajdziemy również humor, który wręcz uwielbiam. Nie jest drętwo tylko wszystko fajnie wyważone.

Bohaterów polubiłam już na wstępie. Ethan to chłopak, u którego obserwujemy zmianę. Był opiekuńczy, co mnie od razu kupiło. Natomiast Fi to laska, z którą człowiek chciałby się zakumplować. Nie jest pustą panienką, tylko twardą bohaterką. Była wesoła, ale to jej bezpośredniość mi się podobała.

Ogólnie cała fabuła była ciekawa, napisana ze smakiem i wciągnęłam się momentalnie. Dzięki narracji dwutorowej mogliśmy poznać obu bohaterów i taki zabieg zawsze sobie cenię w książkach. Poruszony jest tu motyw sportowy i jakie się ciągną za tym konsekwencje, gdy zaczynamy zdobywać sławę. Dex się, o tym przekonał na własnej skórze.

Jeżeli lubicie opowieści, które czyta się szybko, ale są posypane szczyptą tajemnicy, pożądania, namiętności i problemów, to koniecznie sięgajcie po lekturę “Teraz twój ruch”. Gwarantuje Wam niezapomnianą przygodę.

Kasia

“Wszyscy sprzedajemy światu jakąś fasadę, wrzucając na social media błyskotliwe słowa, śmieszne emotki. Życie ograniczone do stu czterdziestu znaków, upozowane selfie, tyrady pod postami. Życie dla aprobaty tłumu gotowego rozszarpać nieznajomego człowieka za drobny błąd. Ale gdy odwrócę się od tego blichtru, gdy wyjdę poza ten pikselowy świat, kim tak naprawdę jestem?”...

To już trzeci tom serii Game on Kristen Callihan i co jeden to lepszy! Ta historia była po prostu świetna. Pełna humoru, ale wyważona. Relacja głównych bohaterów budowana jest stopniowo i subtelnie, nie nachalnie. Ujęło mnie to jak z rozdziału na rozdział Dex się zmieniał i otwierał. Jak samo przebywanie z Fi budziło w nim emocje, których wcześniej nie znał. Jego opiekuńczość, podejście do życia i dojrzałość totalnie mnie kupiły. Fiona natomiast zaskoczyła mnie swoją zawziętością, pokazała że w tym drobnym ciele "Dzwoneczka" kryje się twarda babka z silnym charakterem i nie da się złamać. Generalnie nie ma w tej książce nic co by mi się nie podobało. Tak jak pisałam przy poprzednich częściach tak i teraz relacja całej tej futbolowej rodziny poraz kolejny ujęła mnie za serce, a główni bohaterowie są tak wykreowani, że nie sposób ich nie lubić i im nie kibicować. Fabuła wciągnęła mnie od pierwszych stron i książkę przeczytałam na raz. To powinno mówić samo przez się. 😁 Czy polecam? Zdecydowanie!

Książka do przeczytania w jedno popołudnie.
Fiona ma swój typ mężczyzny, gdy spotyka futbolistę Ethan'a wie, że jest on jego przeciwieństwem. W dodatku mieszkają w innych miastach, a związek na odległość mało kiedy się udaje. Coś jednak każe jej spróbować a Ethan zamierza w pełni wykorzystać szansę na prawdziwy związek z temperamentną dziewczyną.

Książka do przeczytania w jedno popołudnie.

Kolejna z serii.
Nie trzeba ich czytać w kolejności, ale są odrobine chronologiczne - są nawiązania do bohaterów poprzednich części.
Poziom utrzymany, wciaga jak ruchome piaski, cudownie odpręża.
Cała seria jest naprawdę super i jak na razie każdy tom trzyma poziom, co nie zdarza się często.

Kolejna z serii.
Poziom utrzymany, wciaga jak ruchome piaski, cudownie odpręża.

Trzeci tom naprawdę wciągającej serii Kristen Callihan - Game On. Jest to kolejny tom, który naprawdę bardzo mi się spodobał.

Ciekawy pomysł na fabułę i równie ciekawe poprowadzenie tej historii powoduje, że z ogromną przyjemnością czytelnik oddaje się lekturze.

Ona, lubiąca się bawić mężczyznami i on, który raczej stroni od kontaktu z kobietami. Teoretycznie dwie przeciwności, ale co to mówią o przeciwnościach? No właśnie! Że się przyciągają! Czy będzie to miało jakiekolwiek szanse na rozwój? To już musicie przekonać się sami!

Wzruszająca, wkurzająca, zabawna i wciągająca historia, która będzie wspaniałym wyborem na długie jesiennie i zimowe wieczory, ale nie tylko! wiosną i latem sprawdzi się równie dobrze ;)

Polecam serdecznie!