The Ballad of Songbirds and Snakes

Hunger games Igrzyska Śmierci Suzanne Collins
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Hunger games Igrzyska Śmierci Suzanne Collins

Podeszłam do tej książki z ciekawością, jako że bardzo lubiłam postać Coriolanusa. I rzeczywiście jeśli oceniać ją przez pryzmat jego osoby, to dostajemy do ręki historię rozwoju jego charakteru. Natomiast z przykrością stwierdzam, że im dalej w las tym gorzej. Zamknięcie fabuły przeprowadzone jak w nieprzemyślanym fanficku, bez pomysłu na dalszy rozwój wydarzeń. Jakoś...

Kocham tą książkę i jednocześnie jej nienawidzę. Wszystko jest kompletnie inne niż w igrzyskach Ale jednak jest połączone

• 2016-2020
  • DNF