Hotka Story

K5 MEDIA
2018-03-22
2018-03-22
9781999905002
powieść erotyczna zdrada kontrolowana cuckold hotwife

Tak wiele par woli zostać w bezpiecznym świecie ułudy niż wyjść naprzeciw swoim seksualnym pragnieniom. Żyją, wzbogacając kolekcję wzajemnych tajemnic i na własne życzenie pozbawiając się chwil uniesień, które są na wyciągnięcie ręki. Dlaczego? Bo nie wypada, bo co ludzie powiedzą, bo…

Jak zwykle za wiele gdybania, za mało działania. Dlatego tak przyjemnie czyta się o związkach, które znajdują w sobie odwagę do przekraczania stereotypowych granic, wpajanych nam odkąd tylko pojawiamy się na świecie. „Hotka Story” Hanny Nowak, gdyż o niej dzisiaj będę pisać, to nowość na rynku wydawniczym, poruszająca zakazaną tematykę zdrady kontrolowanej.

Czym jest zdrada kontrolowana?
Czymże jest ów zdrada kontrolowana, znana także pod nazwą cuckold? Według fachowych definicji – to czerpanie satysfakcji z poczucia bycia zdradzonym. Najczęściej inicjowana jest przez mężczyznę (rogacza),który udostępnia swoją żonę innym partnerom (bykom). Rogacz często sam też bierze udział w wyborze seksualnych adoratorów. Cuckold może przybierać różne formy, zaczynając od podglądania partnerki w seksualnej akcji z innymi, po pozwolenie jej na wychodzenie na pikantne randki i późniejsze czerpanie satysfakcji z opowiadanych wydarzeń. Zdarza się też, że po akcie seksualnym ukochanej kobiety z kimś obcym, rogacz na koniec penetruje partnerkę, pragnąc udowodnić jej i/lub sobie, kto tak naprawdę jest na pierwszym miejscu. Zresztą, fetyszem może również stać się samo obserwowanie kobiety, jak uprawia wirtualny seks bądź koresponduje z kimś nieznanym. Chodzi o sam fakt, że dana czynność seksualna dzieje się bez aktywnego udziału, ale za wiedzą zdradzanego partnera. I, że pomimo „wypożyczania” partnerki innym – to on jest samcem alfa. Zaś w hotwifingu mąż/życiowy partner będąc dumnym ze swojej kobiety, aprobuje dzielenie się nią z innymi. Co tu dużo pisać – tyle może być rodzajów erotycznych urozmaiceń, ile pomysłów pojawi się w głowie, a jak wiemy – wyobraźnia ludzka nie zna granic.

Wyłączność z wyjątkami
„Masz moją aprobatę na wszystko, cokolwiek się wydarzy. Mam tylko jeden warunek. Obiecaj, że jeśli kiedyś zdecydujesz się zrobić krok dalej, jeśli zechcesz pójść z nim do łóżka, to na noc wrócisz do mnie. Śniadania chciałbym mieć na wyłączność.”

„Hotka Story” to krótka opowieść o odkrywaniu drzemiących potrzeb. W przypadku Hanki i jej męża, punktem zapalnym okazał się nowy kolega z pracy. Niewinny flirt przeistoczył się w bardziej zawiłą relację. Wymiana smsów, zdjęć, emaili, sprawiają, że Młody coraz częściej pojawia się w fantazjach Hanny.

„W końcu marzenia czy fantazje to najbezpieczniejszy sposób na to, by uwolnić i zaspokoić prymitywne zapotrzebowanie na odmianę seksualną, pozostając jednocześnie wiernym. Gdyby nie one, to pewnie trudno byłoby przetrwać w monogamii.”

Jednak co się dzieje, gdy fantazje przestaną już wystarczać? Kiedy żądze coraz trudniej utrzymać na wodzy, a ciało domaga się nowych bodźców?

Poza kratami świadomości
Myśli Hanny nieświadomie krążą wokół niby znajomego, lecz nieznanego mężczyzny. W pracy, w kąpieli, podczas masturbacji. Podniecenie i chęć wcielenia się w niegraną dotychczas postać, nakręca jej męża, wzmaga małżeńskie pożądanie. Do legalnego „skoku w bok” zachęca również Zocha – jej bezpruderyjna przyjaciółka, która jak później się okazuje, też doskonale wie jak urozmaicić swoje życie seksualne.

„Małżeństwo to nie więzienie, po co się tak ograniczasz? Niewinny flirt nikomu jeszcze nie zaszkodził, a skumulowane emocje owszem – każdego dnia komplikują codzienność wielu par.”

Trudno się z nią nie zgodzić, bowiem zbyt wiele razy widziałam rozpadające się związki ze względu na brak szczerości i otwartości w relacji. Przykre to, ale prawdziwe.

Książkowa przyjaciółka
Czy polecam „Hotka Story” do przeczytania? Tak. Chociaż ma niezbyt wielką objętość, książkę czyta się błyskawicznie. Aż trochę nawet za szybko. Z korzyścią dla fabuły byłoby mniejsze skupienie się autorki na przedstawieniu wymiany wiadomości pomiędzy główną bohaterką, a przyszłym kochankiem, a poświęcenie większej uwagi na przemyśleniach związanych z przekształcaniem się ze „zwykłej” żony w hotkę, gdyż właśnie to mnie najbardziej intrygowało. Chciałam znaleźć odpowiedź co czuje kobieta szykująca się na randkę z innym. Jakie towarzyszą jej uczucia? Czego się obawia, a co ją podnieca? Jak to wpływa na jej relację z mężem? Dlatego czuję lekki niedosyt, ale może był to celowy zabieg i tego wszystkiego dowiem się w kolejnej części?

Polubiłam jednak Hankę za jej odmienność do mnie samej. Ona jest hotką, ja jestem swingerką. Ona pragnie spotykać się bez udziału męża, ja pragnę dzielić się naszą cielesnością we dwoje i w tym samym czasie. Ona poluje w pojedynkę, my polujemy obydwoje. Ona po wszystkim dzieli się przeżytą historią, my tę historię przeżywamy razem. Ale łączy nas niepohamowany apetyt na życie, tylko każda z nas zaspokaja go w odrębny sposób. Jestem jednak przekonana, że gdybyśmy się spotkały przy winie, to nocy by nam nie starczyło na wymianę myśli i erotycznych poglądów.

Nie dla każdego
Wiem, że cuckold nie jest dla mnie, ani dla mojego męża. Chyba nie umiałabym się oddać innemu mężczyźnie bez jego obecności tuż obok. Ba! Bez jego aktywnego uczestnictwa, bo konfiguracje „ja i ich wielu” bez wątpienia należą do moich ulubionych. Ale tak jak lubię dzielić się sobą, lubię dzielić się także nim. Patrzeć na jego unoszące się biodra i napinające mięśnie, kiedy eksploruje zaakceptowaną przeze mnie kobietę. Tak, kręci mnie to niesamowicie! Podglądać, obserwować, odpływać w ekstazie, zatracać się w wymianie ciał. Zaś rankiem opowiadać sobie wzajemnie, co nam się podobało bardziej lub mniej. Natomiast poza granicami mojej wyobraźni jest słuchanie o erotycznych historiach, w których sama bym nie uczestniczyła. I chociaż w dużej mierze udało mi się oswoić zazdrość, to chyba w takim przypadku, czułabym rozrywający ból oraz gniew. Znam siebie, znam Eryka i jestem przekonana, że takie rozdzielenie się byłoby dla nas nie do przejścia. Ale tak samo jak cuckold nie jest dla każdego, tak samo swing nie jest dedykowany wszystkim parom. I to w seksualności człowieka jest najpiękniejsze, że można ułożyć seksualne menu ściśle według własnych upodobań. Odrzucać to, co nie trafia w nasz gust i podążać za ulubionymi smakami.

Hotka Story autorstwa Hanki Nowak to pikantna i odważna lektura, po przeczytaniu której mogą nawiedzać cię nieprzyzwoite myśli ;-)

O czym jest książka?

O seksie i namiętności. O małżeństwie, które chce poszerzać granice przyjemności otwierając się na nową znajomość i możliwości.

Poznajcie Hankę – spełnioną i szczęśliwą kobietę, która ma wspaniałego męża, z którym mimo długoletniego związku łączy ją gorące uczucie. Takiego żaru namiętności może im pozazdrościć wiele par z wieloletnim stażem.

Nasza bohaterka jest projektantką ogrodów ale okazjonalnie i dla przyjemności pracuje też jako kelnerka bankietowa na okolicznych przyjęciach. Pewnego dnia zjawiając się w pracy poznaje mężczyznę. Młody (bo tak o nim mówi) staje się jej obiektem pożądania i sprawcą niegrzecznych myśli, w których pojawia się chęć na flirt. Hanka jest kobietą, która wszystko dokładnie analizuje, dlatego zastanawia się, czy taki ‘’mały niewinny flirt’’ nie jest nie fair wobec męża.

Młody jest dla niej niczym zakazany owoc, kusi swą atrakcyjnością i pachnie grzechem…

,, Oczywiście zdaję sobie sprawę, że większość kobiet w długoterminowych związkach często skupia się na wyobrażeniach o innych mężczyznach, mniej lub bardziej realnych. Mnie też zdarzyło się to wcześniej, ale nigdy nie niepokoiło. ‘’

Po powrocie z pracy kobieta tryskała radością – opowiedziała swojemu mężowi o Młodym obiekcie swoich fantazji, który działa na nią w bardzo erotyczny sposób. Mężczyzna pomimo początkowej zazdrości, zachęcił ją do zapoznania się z Młodym. I mąż i Zocha – przyjaciółka Hanki, popychają kobietę w ramiona chłopaka, który stał się częstym gościem w jej myślach.

Układ

Wraz z mężem zawierają pewien układ, a ona zostaje tzw. ,,Hotką’’ – kobietą która flirtuje przez czatowanie z Młodym. Kokietuje go i uwodzi, piszą sobie różne gorące scenariusze, które działają na nich podniecająco. O wszystkim opowiada swojemu mężowi. Ich znajomość rozwija się z wiadomości na wiadomość, z dnia na dzień, otwierają się przed sobą i pożądają wzajemnie.

Jak potoczy się ta znajomość i czy będzie miała wpływ na małżeństwo Hanki? Na te pytania znajdziesz odpowiedź czytając Hotka Story. Lektura na jeden namiętny wieczór w towarzystwie lampki wina i świec.

O książce mogę powiedzieć, że jest niesamowitą i gorącą historią, która różni się od wszystkich, które przeczytałam do tej pory. Dla niektórych może być nie do przyjęcia – bo jak to możliwe, żeby w związku małżeńskim dochodziło do takich sytuacji, gdzie mąż pozwala na flirt i inne rzeczy?!

Tam pokazane jest, że związek i miłość dla każdego może znaczyć coś innego i nie chodzi o to, żeby robić to co wypada, bo co powiedzą ludzie – tylko przede wszystkim, żeby patrzeć na własne potrzeby i szczęście.

Dlatego mogę polecić wam tę lekturę, coś nowego, coś odmiennego niż standardowa literatura erotyczna, która jest do siebie podobna – dlatego jeśli jesteś osobą, która lubi otwierać się na nowe rzeczy, Hotka story cię nie zawiedzie 😉

portalkobiet.pl/recenzje-ksiazek/hotka-story-hanka-nowak-recenzja-ksiazki

O czym jest książka?

mrs-cholera.blogspot.com

Termin Hotwife, popularny w Stanach, odnosi się do żony, która pozostaje w seksualnych kontaktach z innym mężczyzną za pozwoleniem i aprobatą męża. Ustalają między sobą zasady, które regulują związek żony z kochankiem- na ile może ona sobie pozwolić. To, gdzie znajdzie się granica owych spotkań, zależy od obydwu stron, a w szczególności od męża, który ustala granicę komfortu.

Jednym słowem, myśl o żonie z innym rozkłada go na łopatki, jednocześnie stawiając do pionu.

Hanka jest dojrzałą kobietą, która osiągnęła sukces i satysfakcję w życiu zawodowym i prywatnym. Lubi swoją pracę, relacje z mężem pozostają świeże i pełne uczucia- obydwoje dbają o to, żeby zainteresowanie nie wygasło. Zwłaszcza w sypialni.

Zadbana, pewna siebie kobieta obdarza innych mężczyzn jedynie spojrzeniem, przelotną uwagą, czasem poświęci im fantazję. Do czasu aż w pracy w Dworku – gdzie kelneruje w weekendy, pojawia się nowy pracownik, który trafia pod jej skrzydła. Młody wypełnia każdy skrawek jej myśli i rozbudza w niej coś, czego nie podejrzewała. Chce flirtować, uwodzić, przyciągać spojrzenia. Chce polować. Młody, atrakcyjny mężczyzna budzi w niej coś, co zostało uśpione przez wiele lat bezpiecznego związku.

Hance trudno jest zaakceptować fakt, że ona- wzorcowa żona- pragnie kogoś poza kochanym mężem, a co więcej, zyskuje jego przyzwolenie na realizację własnych pragnień. Bardziej niż własne pragnienia szokuje ją zgoda męża, którego oprócz gorącej zazdrośni, trawi rozszalała namiętność, kiedy patrzy jak żona uwodzi innego. Długo zajmuje jej podjęcie decyzji, ale za namową bezpruderyjnej przyjaciółki i wspierającego męża, decyduje się na krok w przód, kiedy Młody ponownie wkracza w jej życie. Początkowo ich relacja jest mocno ograniczona. Razem z mężem ustalili, że Hanka może pisać i rozmawiać z mężczyzną, a nawet się z nim spotykać, ale mają to być niezobowiązujące spotkania, odbywające się na gruncie relacji towarzyskich, a nie seksualnych. Dzięki temu obydwoje czerpią z tego układu wiele satysfakcji. Hanka kontaktuje się z mężczyzną i wymienia z nim zdjęcia, które tylko podsycają napięcie wywołane opisem seksualnych fantazji. Rodzi to w niej napięcie, podobnie jak w mężu, który obserwuje z boku ich flirt- składa się to na gwałtowne ocieplenie ich relacji z sypialni.

Do czego dojdzie w relacjach Hanki z Młodym? Do czego doprowadzi napięcie między nimi i jak wszystko to przyjmie mąż?

W zasadzie powinna, musi zatrzymać się w tym punkcie.

Spodziewałam się czegoś innego. Myślałam, że autorka skupi się samym zjawisku Hotwifing i bardziej je przybliży, podejmując tym samym temat kontrowersyjny, wart tego, by się nad nim pochylić, ale podejmuje go dosyć powierzchownie. Dostałam tyle informacji, ile na pierwszej z brzegu stronie w wyszukiwarce, więc refleksji za dużo nie było. Za to mnogość fantazji seksualnych, które przeczytałam, przyjęłam, nie odrzuciły mnie, ale też nie zachwyciły. Nie były napisane w sposób, który wywołałby rumieńce na twarzy.

Autorka ogólnie posługuje się prostym stylem, poprawnym gramatycznie, ale wytrącającym z czytania przez szyk przestawny, przez co nie mogłam w pełni skupić się na lekturze. Kreacja bohaterów też pozostawia wiele do życzenia. Postacie są niepogłębione- zarówno pierwsze jak i drugoplanowe. Zabrakło mi tu trochę emocjonalności, bardziej naturalnych i spontanicznych relacji międzyludzkich.

Odnoszę wrażenie, że chciała się po prostu podzielić tym, co jej w duszy gra, ale czułam się jakbym czytała fanfik, a nie książkę. Mimo wszystko, nie była to gorsząca, ani odrzucająca pozycja jak Pokolenie Ikea. Jeżeli autorka na poważnie myśli o pisaniu, to przed nią długa droga. Ale jeśli był to tylko sposób na podzielenie się pragnieniami czy fantazjami, taka forma jest do przyjęcia.

mrs-cholera.blogspot.com

Zazwyczaj, jestem tak przykryta książkami, że grzecznie dziękuję, jak dostaje propozycję recenzji dodatkowej książki, prosto od autora. Tym razem stało się inaczej, bo zdecydowałam się zaryzykować i sięgnąć po pozycję, która na pewno nie jest Wam znajoma, gdyż nie można jej kupić w księgarniach.

„Hotka story”, bo to o niej mowa jest pozycją nietuzinkową i bardzo odważną, jak na nasze polskie standardy. To pewnie dlatego, tak bardzo mi się spodobała.

Hanka jest spełnioną kobietą. Ma kochającego męża, z którym mimo upływu czasu i kolejnych rocznic małżeństwa, dalej łączy ją nastoletnie uczucie, pełne pasji i pożądania. Kobieta pracuje jako kelnerka, na okolicznych przyjęciach i właśnie podczas jednego z nich poznaje niejakiego Młodego, chłopaka, który zawraca jej uwagę od samego początku. Nie tylko w kontekście przyjacielskim. Hanka zastanawia się, czy niezobowiązujący flirt z Młodym sprawi, że w jakimś stopniu zdradzi swojego kochającego męża. Kobieta postanawia porozmawiać o tym z ukochanym partnerem i opowiedzieć mu o młodym chłopaku.

Reakcja męża jest szokująca, bowiem popycha ją on do nawiązania znajomości ze tym chłopakiem, przyjacielskiej i erotycznej.

Hanka zgadza się na układ i zostaje „hotką”, czyli kobietą, która rozmawiając z upatrzonym wcześniej obiektem, wieczorem opowiada o tym swojemu mężowi. Inaczej nazywa się to zdrada kontrolowana, kiedy obie strony wiedzą, co robi jedna i zgadzają się na ten układ.

Znajomość Hanki i Młodego, któremu na imię Tomek zaczyna rozwijać się, najpierw powoli, ale z każdym kolejnym mejlem, bądź wiadomością na portalu społecznościowym nabiera tempa.

Jedyna prośbą, jaką usłyszała kobieta od swojego męża to „wracaj na śniadanie do domu”.

Czy wróci?

Czy może odda się młodszemu partnerowi i zapomni o mężu?

Hotka story” to nietuzinkowa książka, której nie spotkacie w naszych księgarniach. Pewnie dlatego, że jest ona dość odmienna i niektórych mogłaby oburzyć. Cóż, ich strata.

Historia pełna namiętności, pasji, pożądania i rozmyślania o innym mężczyźnie podczas masturbacji, kiedy za ścianą czeka mąż, który z tego pobudzenia skorzysta, zdecydowanie nie jest dla osób, wolących klasyczny model związku i w realu i w książkach. Uważam jednak, że trzeba się ciągle rozwijać i otwierać na nowe, dlatego szczerze, z ręką na sercu będę polecać Wam tę pozycję.

Odmienność głównej bohaterki, a także propozycja jej męża odnośnie zapoznania się z nowym kolegą z pracy jest tak zaskakująca, że chwilę później chce się szybciej czytać tę cienką książkę, aby dowiedzieć się, jak potoczy się ich relacja, jakie uczucia będą im towarzyszyć i jak skończy się cała historia.

Jedynym minusem, jak zauważyłam podczas lektury „Hotki” to jej długość. Książka jest zdecydowanie ZA krótka i po jej skończeniu czułam niedosyt, a samo zakończenie nie ułatwia sprawy w rozstaniu się z Hanką i jej przygodą. Na szczęście wiem, że trwają prace nad kolejną częścią, zatem moje serce jest zupełnie spokojne i niezwykle wytrwałe w czekaniu.

Cuckold nie jest dla każdego i trzeba dobrze przemyśleć i porozmawiać z partnerem, aby zdecydować się na tak, jakby nie patrzeć ryzykowny krok. Oczywiście, wszystkiego warto choć raz w życiu spróbować, ale z drugiej strony nikt nikogo nie zmusza.

Zresztą, za przeczytanie książki teraz nikt się nie rozwodzi, zatem sądzę, że jeżeli nie próbujemy czegoś w prawdziwym życiu, to możemy o tym poczytać i być grzeczne (taaa, jasne) oraz żyć w zgodzie z własną duszą i sumieniem.

„ Naprawdę nie jestem nimfomanką. Po prostu lubię czasem poświntuszyć.”

• Erotyka

Dodaj cytat z książki Hotka Story