Okładka książki Król Pik Monika Madej
NieZwykłe
2024-04-17
2024-04-17
Romans i erotyka 16+

"Jak się kogoś kocha, to się po pro­stu kocha. Uczu­cie nie wy­ga­sa, a po­żą­da­nie się wznie­ca".

"Każdy czło­wiek ma grze­chy. Jeden mniej­sze, drugi więk­sze, ale to nadal grze­chy. I choć bar­dzo chcie­li­by­śmy wie­rzyć w to, że ze wszyst­kich zo­sta­nie­my roz­grze­sze­ni, a nasze czyny będą prze­ba­czo­ne, to nie za­wsze się tak dzie­je".

"Mnie na­uczo­no wy­ba­czać. Mieć wiel­kie serce i wi­dzieć w lu­dziach dobro po­mi­mo ota­cza­ją­ce­go ich na ze­wnątrz mroku, bo prze­cież nikt z nas nie rodzi się zły. Do­pie­ro do­ra­sta­jąc na­bie­ra­my pew­nych cech i to nie tylko tych do­brych, które póź­niej pro­wa­dzą wła­śnie do ta­kich rze­czy. Ja na­praw­dę przez te wszyst­kie lata chcia­łam go od­zy­skać i wy­cią­gnąć z tej ciem­no­ści, znów być szczę­śli­wą żoną cu­dow­ne­go męża, ale nie mia­łam siły prze­bi­cia".

▪️Tytuł: Król Pik
▪️Autor: Monika Madej @monika.madej_autorka
▪️Wydawnictwo: NieZwykłe @wydawnictwoniezwykle
▪️Premiera: 17.04.2024 r.
▪️▪️▪️
Współpraca reklamowa @wydawnictwoniezwykle
▪️▪️▪️

"Król Pik" to już druga książka w której możemy spotkać się z rodziną Anderson. Tym razem naszym bohaterem będzie Collin, którego z biegiem historii lubiłyśmy coraz mniej...🫣 Postać, która początkowo wydawała nam się mieć "swój własny rozum" i być odporną na insynuacje i podjudzania. Postać, która jest najlepszym przykładem na to jak nawet najodporniejszy człowiek może zostać złamany przez niepewność, domysły i brak całkowitego zaufania ale i również co najgorsze przez kiepski wzór do naśladowania, który w teorii zawsze powinien służyć pomocną dłonią aby czynić dobro nie wprowadzając szkód w naszym życiu... Claudia Mc'Allister natomiast była dla Collina kobietą zjawiskową. Piękna, dobra, pełna życia i pasji jaką był taniec. Wspólnie tworzyli zgodny i szczęśliwy związek oparty na szczerym uczuciu do czasu, kiedy intrygi i podejrzenia nie zaczęły zmieniać ich życia w piekło na ziem. Mają jednak nadzieje na lepsze jutro i na to, że jak w tym powiedzeniu po każdej burzy wyjdzie w końcu słońce. Ale przeszłość nie zapomina pomyłek i w najmniej oczekiwanym momencie wyłania się z mroku, by o sobie przypomnieć... Czy jeden popełniony grzech na zawsze przekreśli przyszłość Claudii i Collina?

Moniki Madej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Autorka lubiąca grać na emocjach (zwłaszcza na nerwach czytelników) wplatając w swoje historie plot twisty, które mogą czasami przyprawić czytelnika o solidny zawrót głowy 🫣 w jej książkach doskonałe zastosowanie miałoby powiedzenie "spodziewaj się niespodziewanego" gdyż naprawdę nigdy nie wiemy jaką autorka zrzuci na nas bombę. Choć w tej powieści spotkamy się z nieco mniejszą dawką humoru niż w książce "AS Pik", która była dla nas taką mafią na wesoło to niektóre sceny będą także potrafiły nas rozczulić i spowodować, że zaczniemy się uśmiechać 😊 tu jednak naszym zdaniem będziemy bardziej skłonieni do wyciągnięcia pewnych wniosków, gdyż nigdy żadne relacje nie są idealne zwłaszcza zazwyczaj te pomiędzy dzieckiem a rodzicem...

"Król Pik" pokaże Wam jak silna czasami bywa potrzeba przynależności i akceptacji bez względu na to ile będziemy mieć lat oraz w jakim miejscu w życiu na dany moment będziemy się znajdować. Z pewnością otworzy niektórym oczy na to jak istotne są szczera rozmowa, zaufanie ale przede wszystkim nie zamykanie się na innych. Choć bohaterowie czasami nas wkurzali to potrafili oddać realia prawdziwego życia i to jak czasami łatwo jest popsuć relacje z najbliższymi i się od siebie oddalić. Zobaczycie, że związek z drugim człowiekiem to nie tylko chwile uniesień czy szczęścia gdy człowiek się dobrze i beztrosko bawi a wszystko się układa po jego myśli. To także gorsze chwile gdy wszystko nam się wali i sami jesteśmy pełni wątpliwości. Nie ma nic gorszego niż poczucie samotności będąc w związku, dlatego trzeba pamiętać, że jest to coś, co trzeba stale pielęgnować i o co trzeba dbać bez względu na to co mówią inni. Najważniejsze jest to czego my chcemy i co my czujemy a nie cała reszta dlatego trzeba walczyć o to co kochamy i rozmawiać próbując rozwiązać problemy a nie tylko spychać je na bok czekając aż same znikną.

Naszym zdaniem powyższa książka to była naprawdę bardzo dobrze napisana historia ze świetnie opracowaną fabułą, która będzie potrafiła nawet tych bardziej wrażliwych czytelników wzruszyć ❤️ my polecamy ją Wam z czystym sumieniem 😊

@monika.madej_autorka @wydawnictwoniezwykle bardzo dziękujemy za możliwość objęcia książki patronatem oraz współpracę 🖤❤️ 😊

Książka dostępna na stronie:

"Mnie na­uczo­no...

Pierwsza część zdecydowanie lepsza. Claudia i Collin tacy jacyś bez wyrazu. Ona strasznie uległa i nie umiejąca walczyć o siebie. On, obsesyjnie zazdrosny, kontrolujący. Książka pokazuje co może zrobić ze związkiem wpływ osób trzecich i ich wtrącanie się.

📚Monika Madej "Król Pik"
📖Wyd. @niezwykle

Collin musi zawrzeć aranżowane małżeństwo co wcale mu się nie uśmiecha. Jednak szybko zmienia zdanie kiedy poznaje swoją przyszłą żonę. Przepiękną tancerkę Claudię. Wszystko układa im się pięknie, lecz rodzice dziewczyny giną w wypadku a wtedy ojciec Collina wpada w szał. Od tamtej pory niszczy małżeństwo tej dwójki i swojego drugiego syna Nicolasa. Collin coraz bardziej się zmienia i ulega wpływom swojego ojca. To doprowadza do wielu ciężkich i przykrych sytuacji.
Co takiego wydarzy się w życiu każdego z braci. ? Czy Claudia nauczy się wybaczać mężowi ?
Kochani od razu wam mówię to jest coś co każdy z was musi poznać. Pierwsza część to była tak wspaniała i pełna humoru książka, że byłam pod ogromnym wrażeniem. Pokochałam najmłodszego z braci całym sercem, lecz tutaj ta historia nabiera innych barw. Staje się bardziej emocjonalna i będziecie przeżywać mocno los głównych bohaterów. Ja przyznam szczerze, że przez ponad połowę książki miałam ochotę rozszarpać Collina. To jak się zachowywał i traktował swoją żonę było dla mnie wielkim szokiem. Autorka w tej części przenosi nas do przeszłości i dopiero pod koniec pojawia się wątek miłosny Matthewa i Adeline.
Claudia jest wspaniałą dziewczyną i pokochała Collina całym sercem. Niestety strasznie zaczęła obrywać od życia i bardzo cierpiała. Jej cierpienie wylewało się na mnie całymi wiadrami i pękało mi po prostu serduszko. Tak bardzo chciałam ją stamtąd zabrać i sprawić, że w końcu będzie mogła być szczęśliwa. Jednak autorka taki miała po prostu zamysł na tą książkę , żeby pokazać jak wielką siłę ma moc przebaczenia i wiary w naszą miłość. Za to jestem jej dozgonnie wdzięczna, ponieważ dzięki tym problemom jeszcze bardziej pokochałam tą historię. Daje nam ogrom wspaniałych emocji, które nie opuściły mnie jeszcze do tej pory. Cały czas mam ich w głowie i chce mi się płakać, bo to już koniec tej historii.
Collin ah Collin. Co ja mam o nim wam powiedzieć. Aż ciężko mi wypowiedzieć się na jego temat. Może zacznę od początku to będzie mi łatwiej. Chcę żebyście wiedzieli, że na początku go pokochałam i był dla mnie wspaniały. Jednak to jaki wpływ miał na niego ojciec sprawił, że coraz bardziej go nie lubiłam . Tak bardzo chciałam mu wygarnąć i sprawić żeby przejrzał na oczy. Nie dość, że ranił Claudię to jeszcze ranił moje serce. Na szczęście cały czas byłam przy nim i miałam nadzieję, że się opamięta. Na koniec oczywiście przebaczyłam mu jego przewinienia, ponieważ na tym polega siła wybaczania . Nie mogłabym jeszcze zapomnieć o Matthew i powiem tylko jedno, że ogromnie się cieszę, że jako jedyny dalej był idealny i za to właśnie go kocham . Był taką ostoją do, której mógła przyjść zawsze Claudia i to mnie poruszyło na całego.
Ta część jest idealną wisienką na torcie. Dziękuję z całego serca autorce, że w taki sposób to wszystko poprowadziła, bo dzięki temu dostałam doskonałą powieść, która ogromnie mnie poruszyła. Wylałam na niej sporo łez i to było mi chyba tutaj potrzebne aby w pełni scalić się z tymi bohaterami.
Autorka po prostu wie jak zagrać na naszych uczuciach i owija nas sobie wokół palca. Dała nam tutaj istny rollercoaster, który pędzi przed siebie i nie zwalnia ani na moment. Także jeżeli chcecie aby wasze serca biły pełnią sił to sięgnijcie po to a napewno nie pożałujecie.

📚Monika Madej "Król Pik"
📖Wyd. @niezwykle

“Czasami iskra wygasa, Pik, a wtedy po prostu dzieją się różne rzeczy”.

Collin Anderson wychowywany, twardą ręką, przez apodyktycznego ojca wraz z rodzeństwem prowadzi kluby i kasyno w Nowym Jorku.
Mężczyzna ma poślubić Claudię, córkę gubernatora Nowego Jorku. Ten związek ma otworzyć im nowe możliwości.
Jednak nie można mu się w niej zakochać, ponieważ miłość zawsze wszystko komplikuje.
Collin, nie spodziewa się, że dziewczyna, okaże się miłością jego życia.
Oboje mają nadzieję, że po burzy przyjdzie słońce. Ale przeszłość nie zapomina pomyłek i w najmniej oczekiwanym momencie wyłania się z mroku, by o sobie przypomnieć.

“Zniszczenie czegoś zajmuje sekundę, ale odbudowanie tego może zająć wieczność i też nie zawsze się udaje zrobić to tak, jak było pierwotnie.”
Czy popełniony grzech zniszczy ich miłość?

Uf… co tu się działo 🙆
Autorka stworzyła totalny rollercoaster emocjonalny. Dla swoich bohaterów nie miała litości. Najpierw dawka miłości, szczęścia a za chwilę, bum wszystko staje na głowie. Związek Collina i Claudii nie był kolorowy, posiadał również i ciemniejsze odcienie.
Motyw aranżowanego małżeństwa uwielbiam, lecz tu jest on całkiem inny. Jaki? Tego Wam nie zdradzę.
Mogę powiedzieć tylko tyle, że będą łzy, śmiech, nerwy i złość.
Kto zna pióro autorki, ten wie, że nie przebiera ona w słowach.
Fabuła jest niezwykle zaskakująca, dynamiczna i wciągająca. I choć książka ma ponad 500 stron, to nie da się tego odczuć. Kartki same się przekręcają.
Dobra starczy tych moich ochów i achów. Czas na minusy. Przez książkę zarywa się pół dnia i prawie całą noc. Nie ugotowane, nieposprzątane i jeszcze nie posypane🤫
Zanim zdecydujesz się sięgnąć po “Król Pik” zarezerwuj sobie czas wolny.

“Czasami iskra wygasa, Pik, a wtedy po prostu dzieją się różne rzeczy”.

Jednak nie można mu się w niej zakochać, ponieważ miłość zawsze...

" KRÓL PIK" to świetna książka, złamie nie jedno serce, wystawi Wasze emocje na skraju wytrzymałości, czasem doprowadzi do gniewu, a czasem wzruszy do łez, ale również pokaże Wam ile jesteście w stanie znieść i ile jest w Was siły, a przede wszystkim czy jesteście w stanie wybaczyć. Pokazuje, że każdy zasługuje na drugą szansę, ale tylko na jedną. Bardzo gorąco polecam kolejnego z braci Andersonów.

🍀🍀 RECENZJA PATRONACKA 🍀🍀

KRÓL PIK
@monika.madej_autorka
@wydawnictwoniezwykle
Premiera 17.04.2024

Współpraca reklamowa

Król Pik to książka o najstarszym z braci Anderson Collinie i jego żonie Claudii. Poznajemy początki ich historii. I przekonujemy się jak to wszystko się zaczęło. Tu nie dostaniecie słodkiej historii o miłości, choć początek może was zmylić. Ale jak znacie autorkę to możecie być pewni, że kolorowo nie będzie. Zalecane zaopatrzenie się w chusteczki 😁
Claudia to dziewiętnastoletnia studentka. Jej największą pasją jest taniec i właśnie z nim wiąże swoją przyszłość. Ma ogromne wsparcie w ojcu, który ma zostać gubernatorem Nowego Jorku. Pewnego razu poznaje panów Anderson, którzy współpracują z jej ojcem. Nie świadoma spisku znajduje wspólny język z najstarszym z braci. Ale czy tak będzie zawsze?
Collin jako najstarszym z braci większość czasu spędza z ojcem i pomaga mu w interesach. Jest wpatrzony w niego jak w obrazek. Bardzo liczy się z ojca zdaniem, ponieważ on zna dłużej życie. Gdy dla dobra interesów ma poślubi córkę gubernatora zgadza się nie widząc przeszkód. Nie spodziewa się, że okaże się ona miłością jego życia. Co z kolei nie podoba się ojcu Collina.
Jaki wpływ na małżeństwo Claudii i Collina będzie miał stary Anderson? Czy uda im się przetrwać? I ostatnie i najważniejsze pytanie. Czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie?
O matko co tu się na wyrabiało 🙈 Wiedziałam, że ta historia będzie inna niż AS PIK. Ale to jaki rollercoaster autorka nam zafundowała to szok. A zaczęło się od niepozornej historii dwojga ludzi. Miłość przyszła niespodziewanie. I wszystko było by dobrze, gdybynie intrygi ojca Collina. Chwilami myślałam, że sama go odstrzelę. Już nie wspomnę co chciałam zrobić z samym Collinem. Gdy już myślałam, że zaczyna się układać i można odetchnąć. BUUM. Autorka zwala kolejną bombę na bohaterów. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak została poprowadzona fabuła. Świetnie została pokazana walka z przeciwnościami losu. Jak wiele trzeba stracić, by jeszcze więcej zyskać. Każdy z nas zasługuję na drugą szansę, tylko nie każdy umie ją wykorzystać. Już nie raz przekonałam się, że uwielbiam pióro autorki. Przy każdej kolejnej książce potrafi mnie zaskoczyć i doprowadzic do łez. Nie zawsze tych ze śmiechu, choć i takich nie brakowało. Dodatkowo bardzo umiejętnie wplata życiowe historię w fabułę. Myślę, że nie jedną osobę spotkało to co naszych bohaterów. Tylko nie każdy sobie z nimi tak poradził. Pamiętajcie, aby swoją szansę wykorzystać do samego końca. Tylko wtedy będziemy pewni, że zrobiliśmy wszystko co można było. Tą książkę powinien przeczytać każdy gorąco was do tego zachęcam.

🍀🍀 RECENZJA PATRONACKA 🍀🍀

KRÓL PIK
@monika.madej_autorka
@wydawnictwoniezwykle
Premiera 17.04.2024

Współpraca reklamowa

Claudia i Collin to bohaterowie, którzy pochodzą z dwóch bardzo różnych rodzin. Claudia była wychowana wśród osób, którym na niej zależało. Była osobą ciepłą, bardzo cierpliwą. Umiała wiele wybaczyć.

W życiu Collina brakowało miłości. Był wychowany twardą ojcowską ręką, pozbawiony ciepła matki. Owszem łączyła do mocna braterska więź, ale to nie było wystarczające. Właśnie, jeśli chodzi o więź braterska, to została ona świetnie przedstawiona. Andersonowie we wszystkim się wspierali i gdyby nie wpływ braci na Collina, jego życie byłoby zupełnie inne.

Wątek aranżowanego małżeństwa❤️Lubie go, ale przyznam szczerze, że zrobił się trochę oklepany. Autorka przedstawiła go w dość nieszablonowy sposób. Przeważnie pary rozpoczynają małżeństwo nie lubiąc się, dopiero później potem przychodzi miłość. W "Królu Pik" było odwrotnie. Claudia i Collin wzięli ślub jako kochająca się para. Oczywiście początkowo wszystko miało być jedynie układem ich ojców. Jednak bohaterowie szybko złapali wspólny język i połączyły ich silne uczucia.

Jako małżeństwo mieli zarówno te piękne chwile, jak i te trudne. Autorka w bardzo obrazowy sposób pokazała obie strony ich związku. Świetnie został przedstawiony negatywny wpływ ojca Collina. Niestety te złe momenty zaczęły ich dzielić. Col kochał Claudię na swój sposób, ale jego obraz miłość został wypaczony przez ojca.

Plusem książki jest niewątpliwie dobrze pociągnięty wątek drugiej szansy. Bo uważam, że Col dostał swoją drugą szansę. Zazwyczaj w książkach zajmuje to rozdział, no może trzy. Na ogół wszystko idzie bardzo szybko i bezproblemowo. Tutaj bohaterowie mieli o co walczyć i zajęło im to sporo czasu. Autorka nie zamknęła tego wątku błyskawicznie. Właściwie można powiedzieć, że 1/3 książki była poświęcona odbudowie tego, co Collin zniszczył.

Ta książka jest naprawdę dobra. Nie mam się do czego przyczepić. Jest w niej zachowana równowaga. Mamy kilka smutnych momentów, ale pojawiają się też te zabawne. Całość jest napisana lekko, obfituje w sarkazm. W fabule przewijają się kilka wątków z poprzedniego tomu. To wszystko ze sobą współgra i jest dobrze poprowadzone. Każdy nowy wątek został wyjaśniony i zakończony. Monika czekam na kolejne twoje książki. Polecam🖤

Collin nie jest zachwycony,że ojciec chcąc prowadzić wspólne interesy z gubernatorem,próbuje mu wcisnąć córkę,a Collin nie ukrywa,że nie ma ochoty na jego pokręcone pomysły dopóki nie widzi Claudii oddanej całkowicie tańcu,a wtedy postanawia bliżej poznać kobietę.Czy pozwoli sobie działać w zgodzie z własnym sercem?

Collin poznał ją,chociaż nie planował,że tak go trafi strzała amora,że dostrzeże w Claudii tą jedyną kobietę dla której zechce się ustatkować.Ich relacja zaczyna się od tańca,który dla Claudii jest pasją,której ona oddaje się bez reszty,a on widząc jak wiele taniec dla niej znaczy wspiera ją na każdym kroku nawet,gdy jego ojciec uważa,że pasja Claudii to poprostu śmieszna fanaberia,a gdy Benjamin zasiewa w swoim synu niepewność.Czy głupie podejrzenia zniszczą to co Collin i Claudia razem stworzyli?🙈

Claudia cudowna kobieta,która kocha swoją pasję,tata daje jej dużo wsparcia widać,że jest dumny ze swojej córki.Kiedy zauważa,że Collin Anderson jest zainteresowany jego córką i jak bardzo o nią zabiega myślę,że widząc szczęśliwą Claudię chce tylko tego co dla córki najlepsze,a Collin robi na nim jak i na jego córce pozytywne wrażenie.Claudia początkowo nieufna dostrzega,że Collin bardzo się stara o nią,a gdy się pobierają wierzy,że piękny sen z takim mężczyzną jak Anderson będzie dalej trwał, wierzą,że poradzą sobie bo mają siebie nawzajem.Czy będą mogli liczyć na siebie w najtrudniejszych momentach?

Polecam w pakiecie z chusteczkami🥺❤️

Collin poznał ją,chociaż nie planował,że tak go trafi...

♠️ Poznając braci Anderson w „Asie Pik” byłam nimi zachwycana.Matthew skradł moje serce,natomiast Collin spowodował,że pokochałam ich ponownie.
♠️Z pozoru przewidywalna historia bohaterów zostaje naruszona przez niedomówienia,żal,stratę,ból…i życiem,które przynosi wiele cierpienia i niezrozumienia.Wydawałoby się,że mając ogrom pieniędzy możemy wszystko kupić.Jednak życie pokazuje,że na niektóre sprawy nie mamy wpływu.Choćbyśmy zapłacili górę pieniędzy,to szczęście i prawdziwa rodzinę nie da się kupić.Właśnie historia Claudii i Collina jest dowodem na to,że życie potrafi spowodować niewyobrażalne straty o których się nie zapomina,pozostawiając w sercu ranę.

♠️Dzięki narracja przez głównych bohaterów możemy poczuć ich myśli,rozterki oraz smutek drzemiący na dnie serca.Ich życie nie jest kolorowe i to sprawia,że ciężko odłożyć choć na chwilę książkę.Manipulacje,zdrada,niepewność oraz strach o utratę bliskiej osoby powodują,że często ich zachowanie było irracjonalne.

♠️Nie tylko główni bohaterowie są w tej lekturze ważni.Możemy czytać o pozostałych braciach-Matthew i Adelina uzupełniając ich losy oraz Nicholasa i Marthè-przyjaciółką Claudi.Ich udział w tej powieści wnosi wiele ciekawych wątków powodując,że powieść wzrusza i porusza dogłębnie serce.

♠️Jestem zachwycona poznaną historią.Nie możecie przejść obojętnie obok tej lektury.
Dlatego z czystym sercem wam ją polecam.

♠️ RECENZJA ♠️

✒️ Monika Madej
📚 Wydawnictwo NieZwykłe

[ Współpraca reklamowa ]

"Jak się kocha, to się poprostu kocha. Uczucie nie wygasa, a pożądanie się znieca."

Absolutna gratka dla fanów Asa Pik. Historia nie jednej, a kilku miłości... przekonajcie się proszę.

♠️ Jest on. Najstarszy i najpoważniejszy z trzech braci Anderson - Collin. Przystojny biznesman, podporządkowany ojcu. I gdy ten aranżuje znajomość z córką znajomego nie pała radością. Lecz ich spotkanie zaskakuje ich samych. Intensywnie rodzą się uczucia.
♠️ Claudia to młoda, piękna i utalentowana tancerka. 7 lat młodsza od mężczyzny, który zawładnął jej myślami. Który wydaje się spełnieniem jej marzeń.
◇ Z czym będą musieli się zmierzyć w pogoni za szczęściem?
◇ Czy zdecydują się wyłożyć wszystkie karty?

♠️ Wow Kochani tu tyle się dzieje i przetaczają się takie emocje, że dosłownie burza. Autorka poraz kolejny zdobyła mnie świetnym lekkim stylem, ciekawą fabułą, a także wielowątkowocią i wieloaspektowością tej historii. Zacznę bowiem od tego, że książka ta nie skupia się tylko i wyłącznie na Collinie i Claudii, ale także dostajemy naprawdę porządną dawkę niezapomnianego, najweselszego z braci czyli Nicholasa i Marthy (równocześnie przyjaciółki Claudii) oraz świetne jakby rozszerzenie i uzupełnienie historii Matthew (Pika),później także z Adeline. I tu o ile Pik zawładnął swoim tomem, to tutaj ode mnie otrzymuje medal i jestem jego wierną fanką. Kreacja jego postaci (i oczywiście nie tylko jego) to dla mnie czysta perfekcja. Takiego drugiego modelu nie znajdziecie. 😍
♠️ Tak więc narracja jest tu poprowadzona w głównej mierze przez Collina i Claudie, a ich sylwetki są świetnie wykreowane. Lecz w obliczu największej próby w związku i ujawnienia pewnej istotnej tajemnicy mamy także narrację od Nico i Marthy.
♠️ Ale wracając do naszej głównej pary. Dwie cudowne jednostki. Szukające uczuć, troski. Niestety jak to bywa w życiu, piękny początek, a później się zaczyna spać. Tak też jest i tu, podsycane absolutnie oburzającym i karygodnym zachowaniem ojca braci. I autentycznie miałam, chęć zakleić mu buzię taśmą. Gdyby nie wspaniały Pik, który pomagał utrzymać równowagę psychiczną. 🤭 Oddalanie od siebie, nieudane próby macierzyństwa, zazdrość... to wszystko jątrzy się i niestety w połączeniu z alkoholem doprowadza do czynu najpodlejszego. A to rodzi wyrzuty sumienia i potęguje jeszcze większe straty. Relacja stająca na bezdrożu i to tylko od nich samych zależy czy ją uratują, czy stracą bezpowrotnie.
♠️ Dostajemy tu naprawdę niesamowity rollercoaster emocjonalny. Nie zabraknie tu słownych potyczek, przekomarzania się i świetnego humoru, by z drugiej strony zbombardować niepewnością, przejmującym smutkiem i niemocą, a nawet autentycznie wzruszyć. Zakończenie jest tu niebywałym zbiegiem okoliczności i zaskakuje. I tak zaraz po Piku, serducho moje zdobywa Claudia. Kobieta niezwykle empatyczna, szczerze i bezgranicznie zakochana w mężu i posiadająca duże serce nie tylko dla niego. Jak prawdziwa Królowa.
♠️ Radość i cierpienie, tajemnice i zdrady, trudne wybory i walka z samym sobą. To tu dostaniecie. O tym co w życiu liczy się najbardziej. Ogromnie ją polecam ❣️❣️❣️

♠️ RECENZJA ♠️

✒️ Monika Madej