Magia uderza

Ilona Andrews Cykl: Kate Daniels (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction 427 str.
Magic Strikes
2018-02-02
2010-08-06
Data 1. wydania:
2009-04-01
Dominika Schimscheiner
Fabryka Słów
fantastyka, fantasy, science fiction
czary dark fantasy dziewczyna fantasy literatura amerykańska magia niebezpieczeństwo podstęp tajemnica uczucie urban fantasy walka o przetrwanie walka o życie zemsta zombi

Magic Strikes
2018-02-02
Dominika Schimscheiner
Fabryka Słów
fantastyka, fantasy, science fiction

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Piękna i Bestia na igrzyskach śmierci

2 Link do recenzji

Najgorsze co może spotkać czytelnika kiedy sięga po serię? Następna część może być gorsza. I jakie jest zaskoczenie kiedy tego nie doświadczamy? Wspaniałe. Jak zdobyć gola podczas meczu. Nie mam co dodać, wystarczy przeczytać.

Pierwszy raz przeczytałam tego typu literaturę. Lekki, prosty, ale przyjemny cykl i z przyjemnością sięgałam po kolejne tomy. Czyta się płynnie, zaskakuje też, łączy mitologiczne i magiczne postaci z różnych kultur. Polecam

Przeczytałem kolejną część cyklu „Kate Daniels” zatytułowaną „Magia parzy”, którą napisał duet pisarski, pseudonim Ilona Andrews. Nie jest to jakaś skomplikowana historia, wszystko kręci się wokół głównej bohaterki, i ludzkich i nieludzkich bohaterów, których spotyka. Czasem są to sympatyczne rozmowy towarzyskie przy całkiem zwyczajnych okolicznościach, a czasem Kate musi...

Czarująca, dowcipna, wciągająca. Jak na razie każdy kolejny tom jest lepszy niż poprzedni. Trudno jest się oderwać, książkę połknęłam w dwa wieczory.
Już sam świat wykreowany przez autorów jest bardzo ciekawy. Niby taki trochę nasz ale przechodzą przez niego fale magii, niszcząc wszystkie niechronione magią wieżowce. Podczas uderzenia magii nie działa technologia, jeździ...

Na półkach: , , , ,

Nie no, zassało mnie :) to jest genialnie wciągające :) łyknęłam ten tom chyba w kilka godzin (z przerwą na pracę). Lubię tę całą poplątaną rodzinkę dziwadełek :D

Na półkach: , , , , ,

Uwielbiam tę serię i pochłaniam tom za tomem, a tę część przeczytałam w 2dni!

Jak już sięgniesz to nie możesz się oderwać!

Kate wykończona po kolejnej walce z siłami nadprzyrodzonych i utracie sojusznika postanawia wciągnąć sie w wir pracy i nie myśleć o Gromadzie, a zwłaszcza o..Curranie.

Jednak kiedy przypadkiem natrafia na ekipę
sprzątającą wilków pod przywództwem...

Nie zawiodłam się na tej części, tak jak na poprzednich częściach z serii. Kate Daniels ucielestnieniem kobiecej waleczności. Jestem niesamowicie ciekawa reakcji Currana na prawdę o pochodzeniu Kate. Nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za następną część. Polecam.

Kolejny bardzo dobry tom, czyta się go bardzo szybko, akcja nawet na chwilę nie spowalnia.

Co mi opinie o książkach z tego cyklu w tandemach wychodzą. Tym razem za recenzję trzeciego tomu biorę się po skończeniu czwartego. Ale przed rozpoczęciem piątego, więc jeszcze nie jest tak źle (oklaski).

Wreszcie! No wreszcie się czegoś o naszej drogiej głównej bohaterce możemy dowiedzieć! Nie wiem, na ile tomów Autorzy rozplanowali sobie tą serię, ale kiedy o...

Na półkach: , , , ,

Zdecydowanie lepsza od pierwszej i drugiej części! Momentami płakałam ze śmiechu. Kate, Curran i inni, bomba. Po tej części tym bardziej mam ochotę na kontynuacje :)

Polecam!!

Dyskusje