Krew Aniołów

Okładka książki Krew Aniołów
Nalini Singh Wydawnictwo: Dwójka bez Sternika Cykl: Łowca Gildii (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
9788362432004
Krystyna Chodorowska
anioły Łowca Gildii

więcej Więcej

Seria bardzo mnie wciągnęła, co prawda po pierwszej części minęło sporo czasu zanim natrafiłam na resztę (w sumie 12 książek :)), ale warto było. Żyjemy historią bohaterów, co chwilę wynurza się nowy związek i nowe emocje. Książki bardzo przyjemnie, wciągają i chce się więcej.

Po przeczytaniu tej książki stwierdzam, że wampiry i archanioły to nie moja bajka. Jak dla mnie za duże dłużyzny, chaotyczny styl autorki też mi trochę przeszkadzał w odbiorze i jedynie ciekawe postaci Rafaela i Eleny oraz końcówka ujęły mnie, że mimo wszystko oceniłam wysoko.

Trochę mnie zmęczyła ta książka. Miała potencjał lecz nie został do końca wykorzystany. Bohaterka była irytująca, nasz Aniołek zakochał się szybko jak nastolatek, akcja niby jest ale jej nie ma i nie wiadomo o co chodzi.... także coś tam nie gra niestety.

To było zle. Kolejna książka w której głównych bohaterów nic nie łączy

To było takie.... mdłe. Całkowicie niesmaczny misz masz wampirów i aniołów. Nie mam pojęcia jakim cudem udało mi się dotrwać do końca. Ostatnie 150 stron po prostu przejrzałam, żeby tylko dowiedzieć się jak się skończy. Jeszcze żadna książka mnie tak nie zmęczyła jak ona.
Niby miała jakiś potencjał, ale w ogóle nie został wykorzystany. A cała akcja tej książki to jeden...

Na półkach: , , , , , ,

Romans, walka, silna kobieta, nietuzinkowy mężczyzna, tajemnica, interesujący świat. Czego można chcieć więcej? Autorka pisze lekkim piórem, tworzy ciekawych bohaterów, fabuła dobrze poprowadzona. Fantastyczna książka, wzbudzająca emocje, idealna na stres i trudne chwile.

Przebrnęłam bo taki był mój zamiar po 6-stym razie. Nie użekła mnie, raczej odrzuciła. Miłość, a raczej 90% tej powieści to rozmowy o seksie i miłości, od początku wiadomo kto z kim. Mało przygody, mało tego czegoś co potrzebuje ksiązka fantasy.

Na półkach: , , , ,

Tak bardzo się bałam, że jak przeczytam tą książkę jeszcze raz to straci dla mnie cały urok. Byłam do niej bardzo przywiązana. Do książki, autorki, historii i bohaterów. Dostałam ją w prezencie urodzinowym będąc jeszcze w liceum i chociaż pewne sceny utrwaliły się w mojej pamięci to tęskniłam tak bardzo, że postanowiłam spotkać się jeszcze raz ze starymi przyjaciółmi. Jak...

2013

Na półkach: , , , ,

Guilty pleasure – jaka jest Wasza pierwsza myśl, kiedy ktoś pyta Was o te z Waszych lektur, które sprawiają Wam ogromną przyjemność, w których zaczytujecie się do rana, choć doskonale wiecie, że to raczej słaba literatura. Książki, których staracie się nie czytać w komunikacji miejskiej, żeby nikt nie przyuważył okładki. Takie, o których raczej nie rozmawiacie wśród grona...

Mam problem z tą książką. Niby wszystko jest jak trzeba: lekki styl, groźny anioł, na widok którego miękną kolana, całkiem niegłupia bohaterka, kryminalna akcja… Ale coś po prostu nie zagrało. Nalini Singh to podobno mistrzyni PNRów, więc nie wiem, dlaczego tak się stało, bo wszystko wskazywało na to, że ta książka powinna mi się bardzo spodobać. Może miałam zbyt wysokie...

1 964
    1 038