The Dark Descent

horror
1997-01-15
angielski
horror opowiadania zbiór antologia

Okładka książki X Minus One 2 Clifford D. Simak, Fritz Leiber, Ray Bradbury, Robert A. Heinlein, Isaac Asimov, Philip K. Dick, James Blish, Theodore Sturgeon, Frederik Pohl, Gordon R. Dickson, Henry Beam Piper, Robert Sheckley, L. Sprague de Camp, Michael Shaara, James Edwin Gunn, Algis Budrys, Murray Leinster, Mark Clifton, Frank M. Robinson, Katherine MacLean, Frederic Brown, Ross Rocklynne
0,0
X Minus One 2 Clifford D. Simak, ...
Okładka książki X Minus One 3 Clifford D. Simak, Robert Silverberg, Fritz Leiber, Poul Anderson, Theodore Sturgeon, Frederik Pohl, Robert Sheckley, William Tenn, James Edwin Gunn, Frank M. Robinson, James Henry Schmitz, Alan E. Nourse
0,0
X Minus One 3 Clifford D. Simak, ...
Okładka książki Po katastrofie. Antologia opowiedań postapokaliptycznych Fritz Leiber, Jack London, Robert Bloch, Henry Beam Piper, Robert Sheckley, Piotr Górski, Mike Gelprin, James Elroy Flecker, David I. Masson
6,8
Po katastrofie... Fritz Leiber, Jack ...
Okładka książki Ten świat musi zginąć! Walter Miller, Clifford D. Simak, Fritz Leiber, Bob Shaw, Henry Beam Piper, Lester del Rey, H. B. Fyfe
7,1
Ten świat musi... Walter Miller, Clif...