Killstreme

2021-07-28
2021-07-28
horror Bizarro Fiction extreme horror snuff

"I want to fuck her raw.
I want to make her insides bleed.
I want to cut her and sever her limbs.
I want to come inside her wounds."

Lubię ten magiczny moment, w którym pierwszy raz spotykam twórczość danego autora/autorki. Ten moment, kiedy nie wiem, czy lektura okaże się wybitną zabawą, czy może badziewiem, które zapomnę za parę dni.

Rayne Havok jest właśnie taką kolejną białą kartką w literaturze splatterpunku. Pomimo wielokrotnego przewijania się na tematycznych grupach jest to moje pierwsze spotkanie z jej twórczością (konkretniej pisząc z opowiadaniami).

W przeciągu dwóch dni wziąłem sobie na tapet jej pięć opowiadań: "Insatiable", "Fate is a ficke fucker", "Furry beaver", "Mukbank princess" i 'Killstreme". Wszystkie z nich to bardzo krótkie opowiadania w sam raz na pierwsze spotkanie.

Będę szczery, trzy pierwsze opowiadania nie wskazywały na to, że kiedykolwiek wrócę do twórczości autorki. W każdym z nich Rayne śmiało korzystała z cudów jakie oferuje horror ekstremalny (dziki seks połączony z morderstwem, gwałt, tortury),ale nie robiła to w jakiś indywidualny sposób, który byłby dla mnie nowością. Ot, zwykła ekstrema do przeczytania i zapomnienia jakich wiele w gatunku.
Na szczęście, okazało się, że pozostałe dwa opowiadania zrobiły naprawdę niezłą robotę zupełnie wymazując poprzednie wrażenia. Zarówno "Mukbank" jak i "Killstreme" okazały się solidnym kawałem zgniłego mięsa z wijącymi się larwami.

Nie mam zamiaru wchodzić w większe szczegóły, ale z grubsza chodzi o kanibalizm i filmy snuff. Czytelnicy, którzy odważą się na wejście w światy wykreowane przez Havok, spotkają się z jedzeniem dzieci i świeżych łożysk, ucinaniem genitaliów i szeregiem innych wesołych czynności.

Opowiadania mają jeszcze ciekawszy wydźwięk, gdy zacznie się od tych słabszych i skończy na wyżej wspomnianych.
Opowiadania dostępne są na stronie amazona, ale w przypadku ekstremy nie zachęcam do lektury. Nie mam zamiaru nikomu płacić za leczenie głowy.

"I want to fuck her raw.
I want to make her insides bleed.
I want to cut her and sever her limbs.
I want to come inside her wounds."

Rayne Havok jest właśnie taką...

350 / 2021

350 / 2021