Nikt nie lubi turystów

Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Elf
miłość,

Robin, wychowany w jednej z najbiedniejszych dzielnic Los Angeles, czuje sie obco w nowej szkole, wśród przyzwyczajonych do luksusu dzieci bogatych rodziców. Jedyna osobą okazującą mu życzliwość jestStella Yates, która zaprasza go nawet na swoje przyjęcie urodzinowe. Robin, mimo obaw, przyjmuje zaproszenie.
Czy nie będzie żałował tej decyzji?

lacerta | 2012-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2012

Tytuł trochę mnie zmyli, bo spodziewałam się historii innego typu. Na początku książka zaciekawiła mnie, ale im czytałam dalej tym było gorzej. Nie spodobała mi się książka, chociaż głównego bohatera Robina nie mogłam nie polubić.

Priada | 2012-09-28
Przeczytana: 08 września 2012

Nie porwała mnie ta pozycja. Niby historia bardzo piekna bo dziewczyna z wyższych sfer interesuje sie chłopakiem z prowincjii, ale czytając nie odczuwałam przyjemności.

theperkss | 2011-05-25
Przeczytana: 22 maja 2011

Ciekawa książka...
Autorka przedstawia nam że bogata dziewczyna mieszkająca w willi może a raczej potrafi i umie zaprzyjaźnić się z biedniejszym od niej chłopakiem.

Kamcia08 | 2011-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2011

Kolejna książka z serii 'Nie dla mamy, nie dla taty...' napełniała mnie przyjemnymi uczuciami jeszcze zanim zaczęłam ją czytać. Byłam do niej nastawiona w pełni pozytywnie i... na przeczuciach się skończyło. Książka odrobinę mnie rozczarowała, bo spodziewałam się czegoś innego.

Bohaterem książki jest Robin, który wychowywał się w biednej dzielnicy. Jego inteligencja i sukcesy w nauce pozwoliły mu zdobyć stypendium w jednej z lepszych prywatnych szkół, do której uczęszczali uczniowie z bogatych rodzin. Robin czuł się tam obco, bo prawie wszyscy traktowali go z góry, jednak jedna uczennica, Stella, zdawała się go lubić. Zaprosiła go nawet na swoje urodziny i chłopak, po wielu wątpliwościach postanowił się na nie wybrać. Z przyjęcia wyszedł z mieszanymi uczuciami, bo czuł, że Stella jest dla niego kimś więcej, niż tylko uprzejmą koleżanką, ale nie był pewien, czy ona czuje to samo.

Fabuła tej krótkiej opowieści wydaje się ciekawa i dosyć interesująca. Takie wrażenie odniosłam, gdy...

Aga13 | 2012-07-14
Przeczytana: 06 lipca 2012

Książka,która nie za bardzo mi się spodobała.Troszkę za banalna i bez żadnego przekazu,jednak cieszę się,że mogłam zapoznać się z serią "Nie dla mamy,nie dla taty..."

ina3 | 2015-12-28
Przeczytana: 25 grudnia 2015

Bardzo ciekawa książka, która opowiada o przełamywaniu barier Robina i Stelli. Super książka - po prostu!

Mackula | 2012-08-01

Takie sobie ..