Mozart, anioły i krokodyl

Tłumaczenie: Maria Magdalena Szwarc
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Elf
Mozart, angels and crocodile
powieść młodzieżowa

Kiedy z Brianną i jej rodzicami zamieszkuje prababcia, wiele się zmienia. Dzięki nietuzinkowej starszej pani szesnastoletnia dziewczyna poznaje z jednej strony smaki życia, o których dotąd nie miała pojęcia, z drugiej - problemy, jakie mogą wyniknąć z mieszkania pod jednym dachem z osobami w podeszłym wieku. Wydaje się, że tylko jedno nie zmieniło się dla Brianny - jak dotąd nie było w jej życiu żadnego chłopaka, tak nadal go nie ma. A może w końcu pojawi się ten jedyny?

lacerta | 2012-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2012

Ogólnie książka spodobała mi się średnio. Ciekawa historia i pokazuje głównie inne problemy i wartości niż młodzieńczą miłość, ale opisana jest trochę w sposób chaotyczny i nieciekawy jak dla mnie.

Książki z wydawnictwa Elf z serii Nie dla mamy,nie dla taty lecz dla każdej małolaty są po to,aby oderwać się od nudy na godzinę lub dwie.
Mozart,anioły i krokodyl jest to opowieść bardzo ciekawa i zaskakująca.Na początku wydawała się nijaką opowieścią,jednak ta seria nie zawiodła mnie na tej książce.
Na wstępie poznajemy szesnastoletnią Briannę,która musi wyprowadzić się ze swojego pokoju i odstąpić go prababci Lili.Dzięki tej starszej pani poznaje "smak" życia o którym nie miała pojęcia oraz przystojnego chłopaka o imieniu Russel.

Uwielbiam książki z tej serii. Ta, w zasadzie jak większość, była bardzo fajna. Polecam ;)

natalcik99 | 2013-04-15
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: kwiecień 2013

Lekka, dosyć przyjemna książka, którą nadaje się w sam raz na jedno wieczór :) Spodziewałam się, że będzie jednak ciekawsza i trochę zawiodłam się na niej.

Milena | 2014-05-23
Przeczytana: 22 maja 2014
optymistyczna | 2012-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2012

Bardzo fajna i ciekawa książka, którą lekko się czyta. :)

Rege | 2017-05-25

Nie dla mamy? Dlaczego? ...i tak z przyjemnością przeczytałam.

ZaczytanaZuza901 | 2019-06-05
Viktoria Myga | 2019-05-24