Dream Boat

Szesnastoletnia Cassidy Cooper, wybierając się z ojcem w rejs po morzu Karaibskim, liczy na to, że na statku pozna chłopaka, w którym, być może, się zakocha. Można sobie wyobrazić jej zdumienie, gdy wśród współpasażerów poznaje Josha Corteza, kolegę z klasy, którego wprost nie cierpi. Josh nie dość, że płynie na tym samym statku, to czepia się Cassidy jak rzep psiego ogona, uniemożliwiając jej w ten sposób nawiązanie bliższej znajomości z Marcusem - chłopcem, o jakim marzy każda dziewczyna. Po paru dniach Cassidy ze zdumieniem stwierdza, że Josh już jej tak nie denerwuje. Mija kolejnych parę dni i dochodzi do wniosku, że...

Cóż za ironia! Żeby płynąć tysiące kilometrów tylko po to, by zakochać się w koledze z klasy!

patkana | 2018-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2018

Banalna historia o miłości nastolatków, a jednak przeczytałam ją kilka razy :)

imagine97 | 2014-10-13
Przeczytana: 12 października 2014

Przyjemna książka, szybko się ją czyta, przewidywalna, ale w sam raz na nudę :)

Czarny_Turmalin | 2014-04-17
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Pomimo moich wcześniejszych oczekiwań utwór okazał się lepszy niż się spodziewałam.
Dziewczyna podczas wymarzonego rejsu poznaje miłość swojego życia... brzmi banalnie? Otóż tak, jednakże dobra akcja (głównie dialogi) sprawia, że książkę czyta się naprawdę bardzo szybko.
Nie ma tu szczególnych wartości - po prostu coś dla rozrywki.

Lubiłam czytać książki z tej serii. Historie ogółem podobne do siebie, a zarazem każda inna. Szybko się czyta i chce się kolejną.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Ciekawa i wciągająca książeczka. Romantyzm bez przesadnej słodkości.

Dominika | 2013-08-08

Bardzo mi się spodobała, gorąco polecam ! :)

Osi | 2012-10-29
Przeczytana: 2007 rok

łatwe, lekkie i przyjemne. Na wakacje w sam raz.