Helen jest gwiazdą szkolnego klubu dyskusyjnego. Kiedy jednak na spotkaniach klubu zaczyna się pojawiać Andy Savage i jej dotychczasowa pozycja staje pod znakiem zapytania, Helen traci pewność siebie. W pierwszym odruchu chce się poddać, ale w końcu postanawia walczyć.

Mniej mi się podobała od innych powieści z serii, ale całkiem ok :)
Przyjemna. Odprężająca. Ciekawa.
Polecam fanom tej serii :)

Wiadomo, przewidywalna. Jak wszystkie inne książki z tej serii. Ale ta jest bardzo ciekawa i fajnie, lekko napisana. Uwielbiam w tej książce opisy dyskusji prowadzonych w klubie.

Priada | 2013-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2013

Hmmm...dobra dla odmóżdżenia...ale takiego totalnego...zero polotu chyba że dla nastolatki.

Maggie_Rose Black | 2011-07-18
Na półkach: Przeczytane, NDMNDTLDKM, 2011
Przeczytana: 18 lipca 2011

"Zakochane kundle" to autorstwa Patsy Brooks to kolejna książka z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty". Oczywiście od razu wiedziałam jak się skończy. Już nie są dla mnie tak dobra jak były na początku, choć przyznam, że ta książka akurat była dobra. Czytałam gorsze z tej serii. Jeśli ktoś chce przeczytać jakąś pozycje z tej serii to polecam.

Inna_odInnych | 2017-04-26
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 01 kwietnia 2017

Kiedy byłam na wymianie książek podczas targów w Katowicach zależało mi na pozbyciu się „Zmierzchu” i właściwie było mi (prawie) jedno, co biorę w zamian za to. Jako, że kiedyś zaczytywałam się w serii „Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty”, z chęcią zajrzałam do tej młodzieżówki.

Oczywiście nie miałam wygórowanych oczekiwań: Jak każda książka z tej serii to krótkie romansidło, które dobrze się czytało (na pewno o wiele lepiej od „Zmierzchu”). Oczywiście całość była przewidywalna, ale nie umniejszało to przyjemności z lektury. Do tego porusza kilka tematów, nie tylko miłości czy przyjaźni, ale i wegetarianizmu czy konkurencji (na przykładzie wyprowadzania psów :)). Jak ktoś potrzebuje czegoś niewymagającego na jeden wieczór, warto sięgnąć po tę pozycję.

theperkss | 2011-05-14
Przeczytana: 14 maja 2011

Super książka !!

Na samym początku miałam wątpliwości czy przeczytać czy nie...ale w końcu wzięłam się w garść i tak mi jakoś zeszło..
Książka jest bardzo wciągająca więc ma u mnie plusa :)))
Polecam wszystkim ! :D

Monika | 2012-07-28
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 28 lipca 2012

Świetna, lekka i przyjemna w czytaniu historia : )

Sasia_ | 2012-08-02
Przeczytana: 08 czerwca 2010

Książka lekka i bardzo szybko się ją czytało, ponieważ jak wszystkie książki z tej seri, była bardzo cienka i przewidywalna. Jednak miło się ją czytało i była to jedna z tylch lepszych części serii '' Nie dla mamy, nie dla taty lecz dla każdej małolaty''

Opisać tą książkę to powtórzyć to co w innych z tej serii.
Książka zabawna i pełna humoru.Patsy Brooks to moja druga ulubiona autorka z tej serii.
Helen to zwykła uczennica,gwiazdą staje się dopieru w klubie dyskusyjnym.Wszystko się zmienia,gdy pojawia się Andy Savage.Helen także zaczyna tracić psy,które wyprowadzała za pieniądze.Musi odzyskać pozycje i dowiedzieć się kto stoi za utratą psów.

| 2013-05-30

wszystkie książki z serii " Nie dla mamy, nie dla taty lecz dla każdej małolaty " są ciekawe i przeważnie o miłości. nie które zawierają wiele błędów ortograficznych lub innych, ale ogólnie bardzo lubię wszystkie te książki.