His and hers
837157424X
Liwia

Kari Cortland wcale nie odmawia matce prawa do szczęścia. Przeciwnie, uważa że mama tyle wycierpiała po śmierci męża-ojca Kari-że wreszcie należy jej się coś od życia. Tylko dlaczego spośród milionów mężczyzn do wzięcia wybrała sobie akurat ojca chłopca, który nie dość, że chodzi z jej córką...

lacerta | 2012-05-03
Przeczytana: 03 maja 2012

Jak dla mnie mało ciekawa. Przesłodzona i trochę mnie zawiodła. Ciekawy pomysł ze swataniem własnej mamy, ale opisany bez polotu i jakby trochę wymuszone.

Maggie_Rose Black | 2011-07-18
Na półkach: 2011, NDMNDTLDKM, Przeczytane
Przeczytana: 18 lipca 2011

"Byle nie on" (lub drugi tytuł "Dwie miłości") autorstwa June O'Connell to moja pierwsza książka z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" w starej oprawie graficznej. Mimo wszystko podobała mi się. Taka akurat na godzinę, dwie. Jedna z lepszych z tej serii. Polecam

olicaDiablica | 2010-08-09

gdy byłam nastolatką, to wszystkie książki z tej serii pochłonełam - generalnie wszystkie na jedno kopyto, harlekiny dla nastolatek ;)

Tiger | 2011-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2011

świetna książka! szybko się czyta, bardzo lubię tę serię
"nie dla mamy (..)", ponieważ w każdej z tych niewielkich książek odnajduję coś.. magicznego co zachęca do czytania.

AgatonGagaton | 2014-08-28

Najniżej oceniona przeze mnie książka. Według mnie jest kompletnie bez sensu, a niektóre sceny były niepotrzebne i napisane żeby zapełnić strony w książce.

Gazowana | 2015-09-13
Przeczytana: 13 września 2015

Pół godzinki i przeczytane. Nie można się od niej oderwać, bardzo ciekawe.

Patrycja | 2010-12-25
Przeczytana: 2009 rok