Lessons in Love
miłość,
Kamila

Clay to sympatyczny i przystojny chłopak i Skye z całą pewnością to dostrzega. Mimo to zachowuje wobec niego dystans. Być może jego ciuchy nie są modne, samochód za mało odjazdowy? A może Clay jest po prostu zbyt głupi, by zainteresować tak atrakcyjną dziewczynę. Tak przynajmniej sam sobie tłumaczy jej rezerwę. Dopiero kiedy Skye dowiaduje się o kłopotach Claya i postanawia pomóc mu w nauce, uświadamia sobie, jak snobistyczne i płytkie były jej uprzedzenia.
Czyżby się miało okazać, że z korepetycji, których udziela chłopakowi, sama skorzysta najbardziej?

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-12275,Lekcje_milosci.html

źródło okładki: http://195.114.0.21/zoliborz/ini.php?str=tabelka&a...»

Pani_Kultura | 2011-07-21
Na półkach: Przeczytane, NDMNDTLDKM, 2011
Przeczytana: 21 lipca 2011

Jedna z wielu książek z serii "Nie dla mamy, nie dla taty lecz dla każdej małolaty" i jednocześnie jedna z lepszych. Polecam.

Daria | 2014-08-12

Lubię książki z tej serii. Ta jest jedną z najlepszych! :) Polecam!!!

Książkę czytałam bardzo dawno. Ok. 3 lat temu. Jednak wtedy zrobiła na mnie piorunujące wrażenie i zachęciła do czytania w większych ilościach. Wydaje mi się, że jest w sam raz dla 12-14latek. W każdym razie polecam.

Aurelia | 2012-11-11
Przeczytana: maj 2003

Fajna książka dla młodszej młodzieży. Warto ją przeczytać.

sunshine | 2019-03-25
Klabat | 2019-02-20