Wściekły głód

Cykl: Immortals After Dark (tom 1)
Wydawnictwo: Dwójka bez Sternika
A Hunger Like No Other
9788362432042
wampiry, wilkołaki
LonelyBluemoon

Kresley Cole rozpoczyna ekscytującą nową serię opowieścią o zaciekłym wilkołaku i urzekającej wampirzycy – nieprawdopodobnych kochankach oraz o namiętności, dla której ni śmierć, ni życie nie stanowią granicy. Mityczny wojownik, którego nic nie powstrzyma przed zdobyciem ukochanej… Po latach tortur w lochach wampirzej Hordy, Lachlain MacRieve, przywódca klanu lykantropów, odnajduje wreszcie...

Mityczny wojownik, którego nic nie powstrzyma przed zdobyciem ukochanej…
Po latach tortur w lochach wampirzej Hordy, Lachlain MacRieve, przywódca klanu lykantropów, odnajduje wreszcie partnerkę, na którą czekał od wieków. Jednakże, ku jego wściekłości, okazuje się, że jest ona wampirem. A przynajmniej w połowie. Emmaline to drobna eteryczna istota, pół-walkiria, pół-wampir, która w niewyjaśniony sposób potrafi ukoić furię, która pali jego umysł.

Wampir pojmany przez swą najdzikszą fantazję…
Wychowywana pod kloszem Emmaline Troy w końcu wyrusza samotnie, aby dowiedzieć się prawdy, kim byli jej zmarli rodzice. Wyprawa kończy się pojmaniem przez oszalałego lykantropa, który twierdzi, że jest jej partnerem i zabiera ją do swojej posiadłości w Szkocji. W antycznym zamku strach przed lykantropem i jego niezaspokojonym mrocznym pożądaniem odpływa. Okrutny i podły wilkołak uwodzi Emmaline zaspokajając jednocześnie jej najskrytsze, mroczne pragnienia.

Trawiące pożądanie…
Jednakże starożytne zło z przeszłości podnosi łeb. Czy trawiące ich pożądanie zamieni się w głęboką miłość? Czy dumny wojownik padnie na kolana, a delikatna piękność zmieni się w wojowniczkę i spełni swoje przeznaczenie?

źródło opisu: Wydawnictwo Dwójka Bez Sternika, 2011

źródło okładki: http://www.wydawnictwo2bs.pl/

LilianaElf | 2019-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2019

Właśnie skończyłam i mam ochotę przeczytać ją znów. Sama nie wiem dlaczego tak bardzo mi się spodobała.Zapewne dzięki głównym bohaterom. Emmaline jest świetna jej postać nabiera werwy z każdą stroną, a Lachlain podbija moje serce aż mi się marzy by to w moją szyję się wgryzł :D. Nie było w tej książce postaci której bym nie polubiła, no może Casandra tak troszkę irytująca zwłaszcza w chwili jak próbowała namówić Lachlaina na uściski wielki plus, że nie dał się skusić. Ciotki Emmy walkirie, Bowen, Garret,Wroth w postaciach można przebierać. Biorę się za drugą część. Bardzo żałuje, że wydawnictwo nie wydało kolejnych tomów, bardzo nie ładnie z ich strony, ale z tego co czytałam brakło kasy

ppaula195 | 2019-05-05
Przeczytana: 05 maja 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo przyjemny romans paranormal. Lachlain od stuleci poszukiwał swojej wybranki aby połączyć się z nią na wieki. Odczuwał samotność i ból. Był przetrzymywany i cierpiał tortury przez 150 lat z rąk wampirów, gdy pewnego dnia z lochów wyczuł swoją partnerkę. Za cenę życia wydostał się z podziemi. Odnalazł drobną, przestraszoną i delikatną dziewczynę Emme do której przywiódł go instynkt. Jego radość z odnalezienia partnerki nie trwała długo gdy zrozumiał że jest ona wampirem, jego odwiecznym wrogiem. Mimo to wierzył w swój instynkt i z czasem gdy odkrył sekrety dziewczyny zrozumiał że jest jego wybranką. BARDZO dobry, zaskakujący i wciągający romans między wilkołakiem a Walkirią, który pójdzie za ukochaną na koniec świata. Polecam

Cicho_sha | 2019-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2019

Dobry początek ciekawej serii. Historia paranormalnego świata i różnych, żyjących w nim istot: wampirów, wilkołaków, wiedźm, walkirii itp.
Autorka sporo pisze o uczuciach. Bohaterowie dużo myślą :). Historia wciąga, kilka razy się uśmiechnęłam podczas czytania, a to lubię w takich książkach. Są elementy seksu i walki, plus rozterki damsko-męskie i skomplikowane relacje rodzinne. Bohaterka trochę za bardzo niezdecydowana i głupiutka na początku, potem się rozkręca. Polecam fanom paranormal romance.

Lewitująca | 2018-11-26

Jedna z moich ulubionych serii. Jeśli ktoś lubi świat paranormalny koniecznie musi po nią sięgnąć. Oczywiście jest tutaj miłość i seks, ale nie są one najważniejsze, bo jest coś więcej, a tym czymś jest walka. Stawką jest to jak będzie wyglądał się po jej zakończeniu: dobry albo zły. W poszczególnych walkach walczą wampiry, wilkołaki, czarodzieje, furie, walkirie, demony, itp. Do mich ulubieńców należą walkirie. Niesamowite kobiety, które żyją w jednym budynku niczym ekskluzywnym akademiku i uwielbiają się bawić, a większość czynności to dla nich zabawy. Bardzo wzbogacają poszczególne historie.

Pandora | 2018-09-18
Przeczytana: wrzesień 2018

NIE. Kompletne dno. Fajny styl i pomysł. I niestety nic poza tym. Można było tyle wycisnąć z tej historii! Jestem po prostu wkurzona. Jak można taki badziew wypuścić w świat! Gdzie podział się jakiś rozsądny autokorektor? Sceny seksu (lub prawie seksu przez większość książki) nie zastąpią dobrze nakreślonej fabuły i bohaterów. Wiem, że palenie książek jest totalnie złe, ale to właśnie powinno się zrobić z tą pozycją. Ewentualnie wyczyścić autorce twardy dysk i zabronić pisania po wieczne czasy.

Z bardzo dobrego startu, poprzez zupełnie przeciętny środek do jak wiadomo każdemu, szczęśliwemu zakończeniu. A jednak nie powala na kolana, nie pozostaje na długo w pamięci, taki zwykły przeciętniak, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu z racji na obiecujący początek.
Elektryzujące połączenie, tak można w przybliżeniu nazwać to co łączy Lachlaina i Emmę, ponieważ ta para choć powinna szczerze się nienawidzić czuje do siebie ogromny pociąg.
Sceny ich zbliżeń są mocne, autorka nie szczędzi opisów ciała oraz pozycji czy chociażby przemyśleń postaci. O tak, scen erotycznych jest dość dużo aczkolwiek mnie już po prostu nudzi jak on za nią biega a ona w ostatniej chwili zrywa się z krzykiem "uprzytamniając" sobie, że jednak nie mogą uprawiać seksu. Tak było tym razem, bo choć pikantnych scen jest sporo to do ostatecznego zbliżenia dochodzi zdecydowanie później.
W stan konsternacji postawił mnie również Lachlain, a dokładnie jego postawa. Jeśli początkowo traktował on Emmę jak piąte koło u...

Beata | 2017-05-08
Przeczytana: 08 maja 2017

Typowy romans paranormal, bardzo dobry, ale nieco schematyczny. Związek wilkołaka i wampiro-walkirii wzbudza dużo emocji, wściekłość, gniew między bohaterami - na przemian z czułością. Na urlop w sam raz. Parę razy pośmiałam się, Nix jest moją faworytką. Annika wkurza wiecznym wrzaskiem, ta kobieta cierpi na permanentny PMS. Czyta się nieźle.

Beata | 2017-05-02
Przeczytana: 01 maja 2017

Niezły romans paranormal. Walkiria kontra wampir - opowiadanie ze sporą dawką erotyki. Dość schematyczne i mało zaskakujące. Ale cóż, pierwsze koty za płoty - zobaczymy co dalej:)

ewa | 2017-04-20

Opis nawet zgodny z rzeczywistą fabułą(a nie zawsze tak jest).Bohaterowie to pół wampir-pół Walkiria oraz Wilkołak.Są swymi przeciwieństwami.
Ona wychowana pod kloszem,eteryczna i delikatna.Odżywia się krwią,ale zawsze jest to krew z banku krwi,nie pochodząca od żywego dawcy(bardziej czy mniej dobrowolnego).Wychowana przez swoje ciotki-Walkirie.Dziewica,dość młoda jak na istotę żyjącą wiecznie(ma 70 lat).
On-przywódca i król wilkołaków,ma około 1200 lat.Nieokrzesany,często okrutny.Nienawidzi wampirów(naturalnych wrogów wilkołaków),przez ostatnie 150 lat był przez nie więziony i torturowany.Po ucieczce z niewoli nie potrafi opanować tkwiącej w jego ciele bestii,co przeraża Emmę.
Lachlain wie,że Emma jest mu przeznaczona.To ona ma być jego partnerką na wieki.Próbuje zmusić ją do miłości,przetrzymuje przy sobie i traktuje jak niewolnicę.Ona początkowo mu się opiera ale jednak syndrom sztokholmski działa.Między nimi rodzi się najpierw wzajemne zauroczenie,później miłość.Oczywiście jak...

| 2016-11-16
Przeczytana: 26 listopada 2016

Tak irytującej książki dawno nie widziałem.

Tylko orgazmy, erekcje i gołe piersi.