Nieujarzmiona ciemność

Okładka książki Nieujarzmiona ciemność Alexandra Ivy
Okładka książki Nieujarzmiona ciemność
Alexandra Ivy Wydawnictwo: Amber Cykl: Strażnicy Wieczności (tom 5) fantasy, science fiction
Strażnicy Wieczności (tom 5)
Darkness Unleashed
Amber
2011-10-11
2011-10-11
Daria Gostyńska
paranormal

Fajna ta część, zarówno bohaterowie, ich historia, jak i relacje.
Lubiłam Regan i jej docinki wobec Jagra 😅

Nie wyjaśniono jednak, co stało się z Salvatore i Levetem!.. Mam nadzieję, że dowiem się tego z kolejnego tomu.

Trochę zdziwiło mnie, że na końcu tego nie było jak do tej pory paru początkowych akapitów z kontynuacji i zaraz też do owej zerknęłam.
I jako że w piątej części już niemal tradycyjnie pojawiła się nowa męska postać - Tane - myślałam, że to on będzie protagonistą następnego tomu, tymczasem doczekałam się Salvatore! 😄

Fajna ta część, zarówno bohaterowie, ich historia, jak i relacje.
Lubiłam Regan i jej docinki wobec Jagra 😅

I jako że w...

Na półkach: , , , , , ,

Tak jak i poprzednie części tej serii, tak i ta jest świetna . Po przeczytaniu czterech części spodziewałam się zakończenie , dlatego też nie byłam nim zaskoczona. Aczkolwiek nie ma to dla mnie znaczenia, ponieważ książki Alexnadry Ivy czyta się szybko i z wielką przyjemnością (mogłaby napisać książkę o languście i jestem pewna że byłaby rozchwytywana :D) . Zostały mi to przeczytania jeszcze (lub tylko) dwie ostatnie części . Podejrzewam ,że będą one o Siostrze numer 3 i Siostrze numer 4 , a także (mam nadzieję o Regan - ta dziewczyna ma coś w sobie :) ) . Polecam!
PS. Jagr jest cuuudowny :D

Pewnie narażę się wielu wielbicielom tej pozycji, ale dla mnie jest to książka po którą można sięgnąć tylko w akcie desperacji kiedy już nic na świecie nie zostało do przeczytania. Niedobrze mi się robiło od tych opisów jaka to Ona jest nieludzko piękna i jaki to On jest niewiarygodnie męski i przystojny.
Fabuła ani trochę nie wciągająca, bohaterowie transparentni, język prosty i mało ujmujący. Jednym zdaniem - obchodzić z daleka!

Fabuła ani trochę nie wciągająca, bohaterowie transparentni, język...

Ta część jest równocześnie taka sam jak poprzednie i inna od poprzednich. Po pierwsze motyw pożądania, miłości i niebezpieczeństwa. Jednak inni bohaterowie inna historia. Najpierw główna bohaterką rządzi chęć zemsty na sadyście który ją torturował. Potem przemawia przez nią miłość do mężczyzny, który przeżył to samo co ona. Pragnie go choć tego nie chce. Nie chce być zależna od faceta. Dlatego też stara się stawić mur. Warto było sięgnąć po to książkę po przeczytaniu czterech wcześniejszych, i na pewno przeczytam kolejną. Autorka w każdej kolejnej części nie szczędzi sekretów, niebezpiecznych momentów oraz namiętności i miłości.

Jedna z najlepszych książek tej serii. Śmiało nawet powiem że najlepsza. Po raz pierwszy miałam wrażenie czytać opowieść romantyczną a nie pornograficzną. Wspaniale wyważona doza erotyzmu i romantyzmu połączona ze świetną akcją. Czytało się ją z prawdziwą przyjemnością. Serdecznie polecam, daję 10 gwiazdek dlatego że dawno nie czytałam tak fajnej książki.

podobała mi się :)

podobała mi się :)

A gdyby zemsta była jak powietrze,oddychałabym nią pełną piersią!

Jagr woli kryć się i dzielić przestrzeń sam ze sobą.
Regan nareszcie wolna,nie ma zamiaru nigdzie się chować,nikomu poddawać i przed nikim kłaniać.
On ma ją wytropić,ochronić i sprowadzić do Styxa.
Ona sama potrafi o siebie zadbać,robiła to przecież przez wiele lat...

Regan i Jagr to nie dusze towarzystwa.
Ciągną za sobą nieprzyjemny bagaż doświadczeń.
Ciągną ten bagaż sami.
I nawet gdyby świat stanął w płomieniach nie będą wołali o pomoc.

Kto bardziej zrozumie okaleczoną osobę,jak drugie równie okaleczone stworzenie.
Ale aby mieć,trzeba dać.
A by dać,należy czuć i godzić się z każdym przypływem emocji.

Gdyby miłość była powietrzem,Jagr i Regan woleliby paść trupem niż zaczerpnąć chodź mały łyczek!

A gdyby zemsta była jak powietrze,oddychałabym nią pełną piersią!

Jagr woli kryć się i dzielić przestrzeń sam ze sobą.
On ma ją wytropić,ochronić i sprowadzić do Styxa.
Ona sama potrafi o siebie zadbać,robiła to przecież przez wiele lat...

Regan i Jagr to nie dusze...

Nie można nie przeczytać!!!!!!!

Nie można nie przeczytać!!!!!!!

"- Nie jesteś tak głupia, żeby sądzić, że ciebie jedyną na świecie skrzywdzono - przerwał jej lodowatym tonem. - Stało się. Żyj dalej. Rusz się."

"Czy razem z krwią wycieka ci też mózg, mon ami?"

"Czy razem z krwią wycieka ci też mózg, mon ami?"

Lepsza część od poprzednich.

Lepsza część od poprzednich.

• Wampiry
  • Romans paranormalny