From the Grave

Okładka książki From the Grave Kresley Cole
Okładka książki From the Grave
Kresley Cole Wydawnictwo: Valkyrie Press Cykl: The Arcana Chronicles (tom 6) fantasy, science fiction
The Arcana Chronicles (tom 6)
From the Grave
Valkyrie Press
2023-04-18
2023-04-18
fikcja science fikcion young adult paranormal dystopia apokalipsa

[...]
Przy każdym zachodzie słońca zamykałam oczy z ulgą. Minął kolejny dzień. Jeden dzień mniej na czekanie.
Czas nie miał znaczenia; czas znaczył wszystko.

𝗪𝗜𝗘𝗟𝗞𝗜𝗘 𝗔𝗥𝗞𝗔𝗡𝗔 - 𝗢𝗦𝗧𝗔𝗧𝗘𝗖𝗭𝗡𝗘 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗖𝗜𝗘 - 𝗠𝗜Ł𝗢ŚĆ 𝗪𝗬𝗚𝗥𝗬𝗪𝗔 𝗪𝗦𝗭𝗬𝗦𝗧𝗞𝗢 !
Tak długo czekałam na kontynuację i finał tej fantastycznej opowieści i wreszcie się doczekałam.
Więc dobra pamiętacie koniec The Dark Calling, kiedy Aric mówi do Evie: „Wygrasz tę grę, żono, zadbam o to. Potem będziesz czekać wieczność, aż wrócę ”.
To poszło w kierunku o którym myślałam, że byłby najlepszym dla naszych głównych bohaterów. I dobrze się stało. Cała seria jest przepełniona emocjami, ale ta część jest wyjątkowo nimi nasycona. Biorąc pod uwagę wszystkie luźne końce, które zostały tu zgrabnie powiązane w całość, myślę, że zakończyło się idealnie. W każdym razie jak dla mnie jest to satysfakcjonujące.
Finał wzrusza i może wywołać przeciekanie oczu.
Podobała mi się cała seria, a to było piękne jej ukoronowanie.
𝗞𝗢𝗡𝗜𝗘𝗖𝗭𝗡𝗘 𝗭𝗔𝗖𝗛𝗢𝗪𝗔𝗡𝗜𝗘 𝗖𝗛𝗥𝗢𝗡𝗢𝗟𝗢𝗚𝗜𝗜 ! 𝗣𝗢𝗟𝗘𝗖𝗔𝗠 !

𝗰𝗼ś 𝗱𝗼 𝗽𝗼𝘀ł𝘂𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗽𝗼𝗱𝗰𝘇𝗮𝘀 𝗰𝘇𝘆𝘁𝗮𝗻𝗶𝗮 :

[...]
Czas nie miał znaczenia; czas znaczył wszystko.

𝗪𝗜𝗘𝗟𝗞𝗜𝗘 𝗔𝗥𝗞𝗔𝗡𝗔 - 𝗢𝗦𝗧𝗔𝗧𝗘𝗖𝗭𝗡𝗘 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗖𝗜𝗘 - 𝗠𝗜Ł𝗢ŚĆ 𝗪𝗬𝗚𝗥𝗬𝗪𝗔 𝗪𝗦𝗭𝗬𝗦𝗧𝗞𝗢 !
Więc dobra pamiętacie koniec The Dark Calling, kiedy...

• Po angielsku
  • 2023 miszmasz