Warszawa - Dzieje miasta

83-05-13286-2
warszawa, dzieje miasta
historyczna
Camillos

książka, starannie wydana i obficie ilustrowana, opowiada historię Warszawy od jej zarania po czasy współczesne. Popularny zarys dziejów: gromadzi i omawia fakty, ludzi i wydarzenia warszawskie - główne, przełomowe, reprezentatywne. Praca Karola Mórawskiego wyróżnia się przejrzystością wykładu oraz klarownym językiem, a także zajmującą narracją. Jest szczególną gratką dla zbieraczy varsavianów, ale nabywców i amatorów znajdzie również w szerokich kręgach pozabibliofilskich.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://empikmedia.pl/c/warszawa-dzieje-miasta-b12464.jpg

Karolina | 2012-01-02
Przeczytana: 2010 rok

Napisana barwnym i ciekawym językiem.

arczinho | 2017-06-23
Szymon | 2017-05-29