Seks jest boski, czyli erotyka katolika

Wydawnictwo: Znak
Darmowe dodatki Edytuj książkę
seks erotyka Bóg
filozofia i etyka
Melania

Rozmawiajcie o seksie! - taką zachętę rzadko można usłyszeć od osoby duchownej. Tymczasem ojciec Ksawery Knotz nie tylko nie boi się zachęcać małżeństw do rozmowy na ten temat, ale i przekonuje, aby seks uprawiać i czerpać z niego przyjemność i poczucie więzi. Nie może być inaczej, skoro są teologowie, którzy twierdzą, że orgazm to przedsionek nieba. Nieprawdą jest też, że katolik może to robić wyłącznie `pod kołderką i po ciemku`.

Czy antykoncepcja może być dobra? Czy we współczesnym świecie coś nas jeszcze może przekonać do katolickiej wizji miłości i seksu? I skąd ksiądz zna się tak dobrze na seksie? Ojciec Knotz odpowiada w tej książce na te i wiele innych intrygujących pytań.

Zdradza też, co go zainspirowało, aby zająć się tym trudnym i często kontrowersyjnym tematem.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,2735,tytu...(?)

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,2735,tytu...»

Rafał R | 2014-04-29
Przeczytana: 27 kwietnia 2014

Słowo wstępne dla wszystkich tych, co chcą zbudować dom z cedru i cyprysów, o tym jak wprowadzić małżeństwo do domu wina.

Z_błyskiem_w_oku | 2016-07-25

Co Bóg i Kościół tak naprawdę mówią o seksie? Skąd tyle kontrowersji wokół tematu? Bardzo dobre wprowadzenie w złożone tematy w rozmowie z duszpasterzem rodzin i doradcą małżeństw, który od lat zaskakuje co bardziej tradycyjne środowiska swoimi wypowiedziami na temat seksu oralnego, pieszczot i podejścia do rozmów o seksualności. Mądra i potrzebna lektura w ciekawej rozmowie.

Piotr Rzonsowski | 2012-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2012

książka raczej dla katolików, jednakże także osoby które są otwarte lub poszukują uniwersalnych wartości odnajdą coś ciekawego w tej książce.

aura131 | 2013-02-22

Współżyli na dywanie