Zakochanie... i co dalej?

Okładka książki Zakochanie... i co dalej? Jacek Pulikowski
Okładka książki Zakochanie... i co dalej?
Jacek Pulikowski Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa poradniki
poradniki
POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
2006-01-01
2006-01-01
978-83-7256-885-4
zakochanie małżeństwo młodzież

Ciekawy przewodnik po kolejnych etapach relacji dwoja ludzi prowadzącej do małżeństwa. Omawiane są sposoby na dobre poznanie drugiej osoby, książka daje rady na odpowiednie przygotowanie do ślubu (pod kątem relacji, jak również pod kątem formalności urzędowych/kościelnych),a na koniec na temat organizacji wesela.

Celem autora jest dotarcie do publiki wierzącej, jak i niewierzącej. Jednak po dość stanowczym i agresywnym wstępie (konwerwatywnym) myślę, że dużo osób porzuci czytanie dalszej (najważniejszej) części tej książki.

Książka krótka, 140 stron, czcionka średnia, wymiary: 11.5x18cm

Celem autora jest dotarcie do publiki wierzącej, jak i...

Malutka, cieniutka, szybciutka. Jest to dość lekka, bardziej teoretyczna lektura. Takie podstawy podstaw każdej relacji w związku, także dobra szczególnie na sam początek znajomości. A jednak już ukierunkowuje na narzeczeństwo i ślub, które pobieżnie omawia, poruszając najistotniejsze kwestie, nie tylko te wzniosłe jak miłość, ale i organizacja wesela. Taki mini poradnik, minimalnej wiedzy.

Fajna dla nastolatków i nie tylko.

Fajna dla nastolatków i nie tylko.

"Zakochanie... i co dalej?" to książka , którą czyta się lekko i przyjemnie :) Opisuje wiele aspektów, na które warto zwrócić uwagę w relacji z płcią przeciwną, podkreśla jak ważne jest rozumienie drugiej osoby, podpowiada jak rozwiązywać problemy w związku i dążyć do dojrzałej miłości.Skierowana jest raczej do ludzi młodych. Warto przeczytać zarówno będąc zakochanym, ale także poszukując dopiero drugiej połówki. Osoby, które są już "level up" i przygotowują się do małżeństwa znajdą w lekturze wskazówki dotyczące organizacji ślubu i wesela.
Pozycja skłania do refleksji. Myślę, że warto przeczytać , choćby w celu własnego rozwoju i nabycia świadomości reakcji "tej drugiej strony". Polecam! :)

dobra ale zbyt ogólna. czułam niedosyt duży.

dobra ale zbyt ogólna. czułam niedosyt duży.

Jak kochać, co to znaczy kochać? Jak rozmawiać z ukochaną osobą? Co jest najważniejsze przed ślubem? Po co okres narzeczeństwa? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź właśnie w tej książce :)

Polecam ortodoksyjnym wyznawcom wiar różnych. Cała reszta niech lepiej da sobie z tym spokój

Fajnie przeprowadza "kurs" myślenia nad tworzeniem związku, narzeczeństwa aż do małżeństwa

2069

Mała, cienka, mini poradnik dla miłości od narzeczonych do ślubu, dość ogólny. Dobry dla zabicia czasu w podróży.

• Religijne
  • Z drogowskazami;)
  • Love

Dodaj cytat z książki Zakochanie... i co dalej?