Zabawy plastyczne dla małych i dużych

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
83-7404-303-2
poradniki
poradniki
Beata

Książka jest kontynuacją książki pt. Techniki plastyczne dla dzieci - tej samej autorki. Obfituje ona w nowe pomysły, wielobarwne obrazki i formy przestrzenne na każdą okazję: od pisanek, przez przeciwsłoneczny daszek, aż po balową maseczkę. Tworząc rybki ze starych rękawiczek czy witrażyki z kleju dziecko nauczy się twórczego patrzenia na świat, doskonale się przy tym bawiąc. Większość prac dzieci będą mogły wykonać bez pomocy dorosłych. Podobnie jak w poprzednim tomie, przy poszczególnych projektach zamieszczono krótkie definicje używanych w opisach pojęć plastycznych.

Ewa318 | 2013-04-02
Przeczytana: 31 marca 2013