Kwiaty z bibułki

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
7 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
rękodzieło

Kwiatki na dłużej... Jeśli ktoś pragnąłby dłużej niż kilka dni cieszyć się urodą kwiatów takich jak te, zerwane podczas spaceru na łące, w ogrodzie czy przyniesionych z kwiaciarni, znajdzie w tej książce przepis jak tego dokonać. Przygotowanie kwiatów z bibułki, skomplikowane na pierwszy rzut oka, dzięki szczegółowym opisom jest zupełnie proste. Wśród czterdziestu pięciu projektów znajdziemy kwiaty łąkowe, polne, ogrodowe i egzotyczne. Takie jak m.in.: cykoria podróżnik, knieć błotna, mniszek lekarski, powój, róża pomarszczona, glorioza, passiflora, cyklamen, irys bródkowy, groszek, frezja, ostróżka, orlik, lilia, nachyłek powojnik, ślazówka.

Tigra_1985 | 2011-10-13
Przeczytana: 28 czerwca 2011

To bardzo wartościowa książka, którą z wielką przyjemnością poleciłabym każdej osobie uwielbiającej tworzyć. Od pierwszej chwili urzeka bogactwem ilustracji - zdjęć z których krok po kroku człowiek uczy się technik tworzenia realistycznych, zapierających dech w piersiach ulubionych kwiatów, z tak ogólnodostępnego materiału jakim jest bibuła. To książka pełna przejrzystych opisów i niesamowicie uchwyconego nowego sposobu podejścia do rzeczy które nas otaczają na co dzień .Rozbudza wyobraźnie i uczy kreatywności. Mogę pokusić się o stwierdzenie, że każda kompozycja utworzona z tą książką zaskoczy każdego gościa w naszym domu i oczaruje.

anulkabl | 2015-02-14

wiele ciekawych propozycji