Szybuj z orłami

Soaring with Eagles
83-86755-34-2
orły, poradniki
poradniki

Orły to wspaniałe stworzenia i nie bez przyczyny,jak wskazuje w swej książce Bill Newman, od wieków były symbolem potęgi,siły i wolności. I ludzie, tak jak orły,powinni zmierzać coraz wyżej i dalej,pokonywać przeciwności,realizować swoją wizję życiową i osiągać wytyczone cele.Te i wiele innych zasad sukcesu omawia Autor,ilustrując swoje tezy obrazowymi przykładami z życia tych władców przestworzy.
Błyskotliwa,konkretna i sugestywna książka Newmana przekona każdego, kto chce osiągnąć sukces,że można i należy SZYBOWAĆ Z ORŁAMI!

Dejf | 2017-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2017

" Jeżeli o czymś usłyszysz - zapomnisz
jeżeli coś zobaczysz - zapamiętasz
a jeżeli coś zrobisz -zrozumiesz "

"Przy każdym życiowym doświadczeniu zyskujesz na odwadze, sile i pewności siebie, jednak musisz się zatrzymać i spojrzeć lękowi w twarz... Musisz zrobić to czego według ciebie zrobić nie potrafisz. "

Stefan | 2015-10-09
Przeczytana: 01 października 2015

Dużo upchanej wiedzy w małej podręcznej książeczce! Analogie z głównych aspektów życia do życia i zachowań orłów. Po tej książce zafascynowałem się nie tylko tymi pięknymi ptakami ale też dużo rad wyciągnąłem z niej i stosuje w życiu.

Polecam przeczytać 7x, robić notatki i od razu stosować w życiu!

UWAGA! Ta książka może zmienić Twoje życie :)

pdp | 2014-03-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2013

niemalże każde zdanie z tej książki nadaję się na cytat po przeczytaniu, którego nie da się wysiedzieć :D
motywuje niesamowicie, należy tylko pamiętać, że motywacja jest ulotna dlatego polecam np. codziennie rano czytać kilka stron a obiecuje że ten dzień będzie dużo lepszy :)

Artur | 2013-03-22
Przeczytana: 22 marca 2013

Mega motywująca książka. Zachęcająca do wyciskania z każdej dzieciny życia wszystkiego co najlepsze. Praktyczne rady z wyznaczania celów i ich realizacji. Dobra na początek samorozwoju. PS. Ciekawe informacje o orłach :)

kochani bardzo chcę to przeczytać ale nigdzie nie mogę znaleść:(

Paweł | 2013-01-10
Przeczytana: 02 lutego 2013

Krótka, bardzo motywująca książka.

mariola | 2016-10-27
Lansiarz | 2016-07-05