Techniki plastyczne dla dzieci

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Książka proponuje zbiór kompozycji malarskich i przestrzennych dla młodszych i nieco starszych dzieci. Mali artyści dowiedzą się z niej między innymi, jak wykonać egzotyczną maskę i balonowe stworki, wycinany witraż i broszki z masy solnej, niewidzialny obrazek i mozaikę ze skorupek oraz jak wyczarować z kawałków drewna bajecznie kolorowe ptaszyska. Książka pobudza dziecięcą wyobraźnię, wprowadza podstawowe pojęcia plastyczne, uczy dziecko utrzymywania porządku w miejscu pracy. Opis każdej techniki zawiera oznaczenie wskazujące czy daną pracę dziecko będzie mogło wykonać samodzielnie czy z pomocą osoby dorosłej.

patti99933 | 2014-01-14

za mało tych technik :)