Ajurweda i aromaterapia

Okładka książki Ajurweda i aromaterapia Light Miller
Okładka książki Ajurweda i aromaterapia
Light Miller Wydawnictwo: a-ajurweda.pl poradniki
poradniki
Ayurveda & Aromatherapy: The Earth Essential Guide to Ancient Wisdom and Modern Healing
a-ajurweda.pl
2017-01-01
2017-01-01
9788365852014
Anna Boniszewska
ayurveda ajurweda a-ajurweda aromaterapia medycyna naturalka zdrowie i uroda poradniki miller zielonysklep.com dla kobiet

Najlepsza książka o aromaterapii jaką miałam w rękach, wzbogacona o elementy ajurwedy. Najlepsze opisy poszczególnych olejków i wskazówki potrzebne do komponowania zapachów do konkretnych potrzeb.

Ajurwede i aromaterapie dostałem w prezencie. Myślę, że sam bym po nią nie sięgnął. Byłby to błąd! Książka jest rewelacyjna. Otwiera oczy na aromaterapię i ajurwedę, dziedziny pełne fantastycznej wieszy. Książka miała swój słabszy moment, ale generalnie mnóstwo porad jak stosować aromaterapię w życiu codziennym, podczas gotowania, w kuchni, podczas różnych dolegliwości.

W Ajurwedzie i aromaterapii można znaleźć ciekawe porady odnośnie życia codziennego. Olejki eteryczne to nie tylko zapachy. Fajne orady jak radzić sobie ze stresem i przygnębieniem za pomocą aromaterapii.

Spodziewałam się nudnej, naukowej książki... nic bardziej mylnego! Podręcznik mnie wciągnął. Faktycznie jest dużo informacji, ale wszystko to napisane przystępnym językiem. Aromaterapia ogromnie mnie zaciekawiła.

• Zdrowie
  • Zioła
  • Aromaterapia | kosmetyki
  • Mam - praca
  • Rozwój/psychologia
  • G. Lista zakupów NIEDOSTĘPNE

Dodaj cytat z książki Ajurweda i aromaterapia