Witamina B17 - lekarstwo na raka

Okładka książki Witamina B17 - lekarstwo na raka Peter Kern
Okładka książki Witamina B17 - lekarstwo na raka
Peter Kern Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
poradniki
Krebs bekämpfen mit Vitamin B17. Vorbeugen und Heilen mit Nitrilen aus Aprikosenkernen
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2013-04-22
2013-04-22
poradniki

Pozycja obowiązkowa dla każdego kto szuka prawdy na temat raka. Czytałem już niejedną publikację na temat B17. To w jaki skrupulatny sposób ukrywane są informacje przez lobby farmaceutyczne budzi jedynie zgrozę a z drugiej daje jak na tacy odpowiedź co jest unikalnym lekarstwem. Książka napisana ciekawie, prosto. Zachęcam do szukania informacji na własną przysłowiową rękę.

Z roku na rok co raz więcej osób choruje na raka, jest to choroba, która może dotknąć każdego z nas, lub z naszych najbliższych. W gazetach, telewizji, internecie pojawia się co raz więcej informacji o nowotworach, na co zwrócić szczególną uwagę, żeby częściej się badać, dlatego z wielką ciekawością sięgnęłam po książkę „Witamina B17”.

Peter Kern - terapeuta medycyny naturalnej, sam zainteresował się tą witaminą, kiedy jeden z członków jego rodziny zachorował na tą chorobę. I jak twierdzi: „niewiele innych środków, stosowanych w biologicznej terapii chorób nowotworowych, wywołało tyle kontrowersji, a nawet gorzkich kłótni, co właśnie ta substancja, znana pod różnymi nazwami, takimi jak: letril, witamina B17 czy amigdalina.”

„Witamina B17” to poradnik pacjenta, który zawiera wiele faktów dotyczących tego, co to jest rak i jak powstaje, oraz informacji na temat witaminy B17, znanej pod różnymi nazwami. W końcu żeby zapobiegać czy leczyć, trzeba wiedzieć w co uderzyć. Do dziś wiele ludów, np. Karakorum, choć żyją w całkowitej nieświadomości i niewiedzy chemii, toksykologii czy fizjologii, to nie chorują na tą chorobę, ale dzięki temu, że nie zatracili instynktu i nie odwrócili się od naturalnego jedzenia.

„Gdy ludzie opuszczają swoje pierwotne plemiona, właściwie wolne od problemu chorób nowotworowych i przeprowadzają się do miast, wzrasta wśród nich odsetek zachorowań na raka tak szybko, jak tylko zamieniają swoją dietę, bogatą w nitryle, na zachodnie menu. Wówczas wśród nich, jak i w przypadku innych populacji cywilizowanych, zachorowalność na raka wzrasta do 20, a nawet 25 procent”.

Peter Kern w swojej książce zawarł wszystkie istotne dane dotyczące amigdaliny i jej zastosowania. Dowiemy się tego jak zapobiegać nowotworom, co zawiera najwięcej tej substancji. Poznamy najnowsze odkrycia, dotyczące tej witaminy. Bo choć wielu uważa, że to „niepoważny środek cudotwórczy" to jednak w wielu krajach jest ona dodatkowo stosowana w terapiach leczenia nowotworów. Co raz więcej osób interesuje się jej właściwościami i co raz więcej jest prowadzonych badań, które mają potwierdzić jej właściwości.

Książka choć zawiera wiele naukowych twierdzeń, danych, to napisana jest tak, by każdy laik ją zrozumiał. I nie ma tu „lania wody”, autor skupia się na konkretnych i potwierdzonych informacjach. Dlatego polecam, warto wiedzieć i zapobiegać!!!

Peter Kern - terapeuta medycyny...

Wynalezienie skutecznego lekarstwa na raka to jedno z poważniejszych zagadnień medycyny. Rocznie na nowotwór zapada mnóstwo ludzi, a jeszcze więcej umiera. Medycyna medycyną, ale gdyby spróbować metod niekonwencjonalnych, czyli medycyny naturalnej?
O witaminie B17 słyszałam już nie raz, kiedyś chodziły słuchy, że jest trucizną, teraz została uznana ze lekarstwo. Można ją znaleźć w pestkach wielu owoców, a słyszy się także, że jest witaminą młodości. Peter Kern jako terapeuta zajmujący się medycyną naturalną napisał książkę, w której porusza problem raka i tego, jak można go leczyć za pomocą amigdaliny. Z pewnością jest to pozycja ciekawa i interesująca, która przedstawia wiele statystyk, faktów naukowych i nieco historii choroby oraz samej witaminy B17. Na końcu są też umieszczone najbardziej aktualne odkrycia w owej dziedzinie.
Na okładce widnieje napis „Poradnik pacjenta”. Mogłabym z tym nieco polemizować, ponieważ autor posługuje się w wielu momentach specjalistycznym i naukowym słownictwem, i o ile dla mnie było to całkowicie zrozumiałe, bo po prostu się na tym znam, tak nie jestem do końca przekonana, czy każdy będzie w stanie to w pełni zrozumieć. Przeczyta, bo przeczyta, ale wiele rzeczy może wydać mu się obcych i nic nie wniesie do jego dotychczasowej wiedzy. Chociaż z drugiej strony, najważniejsze informacje odnośnie leczenia nowotworów za pomocą amigdaliny są w pełni jasne i klarowne.
Plusem z pewnością jest dobre dopracowanie książki a także to, że zawiera w sobie wiele informacji. Autor pisze w sposób ścisły i zwięzły na dany temat i od niego nie odchodzi. Dobrą rzeczą jest zamieszczenie w niej schematów i tabelek, w których znajdziemy produkty bogate w amigdalinę, a co więcej, znajdują się tu również pewne drobne sugestie odnośnie naszej diety. Taki miły dodatek to tej całej naukowej analizy i przedstawienia witaminy, która podobno jest skuteczna w walce z rakiem. Po lekturze tej książki faktycznie możemy w to uwierzyć, bo w końcu nauka nie kłamie, prawda?
Osobiście książkę polecam, bardzo mądra pozycja, której warto poświęcić chwilę i może nawet zastosować się do rad w niej zwartych. Dałam tę książkę do przeczytania również mojej mamie, która całkowicie popiera moje zdanie, a co więcej! Obie codziennie zajadamy pestki z moreli, więc technikę stosujemy. Nie bądźcie przerażeni tym, że jest tu sporo naukowego języka, bo jestem przekonana, że najważniejsze informacje i tak same zapadną Wam w pamięć. Kto wie, może witamina B17 okaże się nadzieją ludzkości na wyleczenie nowotworów.

• 2015(przeczytane)
  • Własna biblioteczka