Witamina B17 - lekarstwo na raka

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Krebs bekämpfen mit Vitamin B17. Vorbeugen und Heilen mit Nitrilen aus Aprikosenkernen
poradniki
poradniki
Wiedźminka

Liczba zachorowań na nowotwory wzrasta. Nadal jesteśmy bezsilni wobec tej groźnej choroby i często pozostaje nam liczyć tylko na cud. A co jeśli lek na raka został już dawno odkryty i dostępny jest dla każdego? W dodatku jest tani i naturalny? To witamina B17 inaczej amigdalina. Odkryli ją amerykańscy lekarze z dr. Krebsem na czele i udowodnili, że rak jest chorobą wynikającą z jej niedoboru. Znajduje się ona m.in. w pestkach moreli, brzoskwiń, czy śliwek. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapobiec rozwojowi raka a nawet pokonać tę groźną chorobę. W tej książce dowiesz się wszystkiego na temat witaminy B17 i jej praktycznego zastosowania. Znajdziesz nie tylko zalecenia dietetyczne, ale również listę odpowiednich produktów zawierających amigdalinę. Wylecz raka z pomocą witaminy B17.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.talizman.pl/witamina-b17-lekarstwo-na-raka-p-8591.html

Pozycja obowiązkowa dla każdego kto szuka prawdy na temat raka. Czytałem już niejedną publikację na temat B17. To w jaki skrupulatny sposób ukrywane są informacje przez lobby farmaceutyczne budzi jedynie zgrozę a z drugiej daje jak na tacy odpowiedź co jest unikalnym lekarstwem. Książka napisana ciekawie, prosto. Zachęcam do szukania informacji na własną przysłowiową rękę.

toska1982 | 2013-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2013

Z roku na rok co raz więcej osób choruje na raka, jest to choroba, która może dotknąć każdego z nas, lub z naszych najbliższych. W gazetach, telewizji, internecie pojawia się co raz więcej informacji o nowotworach, na co zwrócić szczególną uwagę, żeby częściej się badać, dlatego z wielką ciekawością sięgnęłam po książkę „Witamina B17”.

Peter Kern - terapeuta medycyny naturalnej, sam zainteresował się tą witaminą, kiedy jeden z członków jego rodziny zachorował na tą chorobę. I jak twierdzi: „niewiele innych środków, stosowanych w biologicznej terapii chorób nowotworowych, wywołało tyle kontrowersji, a nawet gorzkich kłótni, co właśnie ta substancja, znana pod różnymi nazwami, takimi jak: letril, witamina B17 czy amigdalina.”

„Witamina B17” to poradnik pacjenta, który zawiera wiele faktów dotyczących tego, co to jest rak i jak powstaje, oraz informacji na temat witaminy B17, znanej pod różnymi nazwami. W końcu żeby zapobiegać czy leczyć, trzeba wiedzieć w co uderzyć. Do dziś wiele...

Shetani | 2013-05-22
Przeczytana: 22 maja 2013

Wynalezienie skutecznego lekarstwa na raka to jedno z poważniejszych zagadnień medycyny. Rocznie na nowotwór zapada mnóstwo ludzi, a jeszcze więcej umiera. Medycyna medycyną, ale gdyby spróbować metod niekonwencjonalnych, czyli medycyny naturalnej?
O witaminie B17 słyszałam już nie raz, kiedyś chodziły słuchy, że jest trucizną, teraz została uznana ze lekarstwo. Można ją znaleźć w pestkach wielu owoców, a słyszy się także, że jest witaminą młodości. Peter Kern jako terapeuta zajmujący się medycyną naturalną napisał książkę, w której porusza problem raka i tego, jak można go leczyć za pomocą amigdaliny. Z pewnością jest to pozycja ciekawa i interesująca, która przedstawia wiele statystyk, faktów naukowych i nieco historii choroby oraz samej witaminy B17. Na końcu są też umieszczone najbardziej aktualne odkrycia w owej dziedzinie.
Na okładce widnieje napis „Poradnik pacjenta”. Mogłabym z tym nieco polemizować, ponieważ autor posługuje się w wielu momentach specjalistycznym i naukowym...