Rozwiązać pęta

Cominhar Sobre As Aguas
83-85762-99-X
religia
Robert

W niniejszej książce Ojciec de Mello w charakterystyczny dla siebie sposób, pełen humoru, w połączeniu z licznymi anegdotami, wyjaśnia, co oznacza wyzwolone życie, czym jest pokój i jak żyć miłością. W osiemnastu praktycznych ćwiczeniach duchowych zaprasza Czytelnika do wyzwolenia z więzów własnej egzystencji, by krok po kroku osiągnąć większą wolność nie stawiaąc zbyt wiele przeszkód własnemu szczęściu

yana | 2016-06-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane