Morelle

Tłumaczenie: Ewa Murawska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Peach
837169444X
powieść, romans,
hunter

Morelle - piękna, kapryśna i uparta dziedziczka fortuny francuskiego rodu de Courmontów, właścicieli imperium samochodowego, i Noel Madox - męski, przystojny wychowanek amerykańskiego sierocińca, który dzięki niezwykłej sile charakteru zdobywa szczyty powodzenia: pozycję w świecie biznesu, majątek i... Morelle. Los zetknie tych dwoje jeszcze jako dzieci, ale nie pozwoli im o sobie zapomnieć...

maggie | 2013-12-31
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Na książkę Elizabeth Adler natknęłam się niedawno w antykwariacie. Jako typowy mól książkowy lubię czasem wpaść do tej skarbnicy starych, przeczytanych przez innych i często mocno zniszczonych woluminów. Właśnie te tomiszcza mają wg mnie duszę, bo każdy, przez których ręce przeszły, zostawił w nich jakąś swoją cząstkę. Nie wiem, co mnie zainteresowało w tej książce – może okładka (niestety nie znalazłam jej w internecie, więc musiałam posiłkować się inną, za co wydawcę przepraszam), na której znajduje się piękna dziewczyna w kapeluszu wśród gałązek lawendy…. może seria, w której książka została wydana „Wszystko dla Pań”, a więc zapewne babskie czytadło… a może krótka informacja na tylnej okładce:
„Morelle - piękna, kapryśna i uparta dziedziczka fortuny francuskiego rodu de Courmontów, właścicieli imperium samochodowego, i Noel Madox - męski, przystojny wychowanek amerykańskiego sierocińca, który dzięki niezwykłej sile charakteru zdobywa szczyty powodzenia: pozycję w świecie...

Marta | 2014-07-05

Bardzo ciekawa książka, opisująca dalsze losy bohaterów znanych z powieści ,,Leonia", jak i całkiem nowych. Poznajemy bliźniaczki Lais i Eleonorę i ich młodszą siostrę Morelle - wnuczki Leonii. Dziewczyny próbują odnaleźć szczęście w ogarniętej wojną Francji, narażając własne życie, by pomóc innym. Losy Morelle splecione są z losami sieroty Noela Maddoxa, który wspina się po szczeblach kariery związanej z przemysłem samochodowym. Dzięki Morelle dostrzega, że w życiu liczy się coś więcej niż zaspokajanie swoich zawodowych ambicji.

ewa | 2017-05-01
Muminka | 2017-04-15