Spadek

Tłumaczenie: Aleksandra Komornicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Heiresses
miłość, uczucia, spadek
Magdalena

W dniu swoich siedemdziesiątych urodzin bogaty i bezdzietny lord Mountjoy postanawia odszukać potomka wydziedziczonego przed laty brata. Spodziewa się powitać w swoim domu kulturalnego, dobrze wychowanego młodzieńca, któremu mógłby przekazać tytuł i majątek. Nie podejrzewa nawet, jaką niespodziankę zgotował mu los...

Marta | 2015-01-30

Starszy, bogaty lord Mountjoy poszukuje swojego dziedzica, potomka swego nieżyjącego brata. Prywatny detektyw dociera jednak do trzech 20 - letnich dziewcząt, jego stryjecznych wnuczek: Laury - córki włoskich arystokratów, miłośniczki wyścigów konnych, mieszkającej na wsi; Anjou - córki francuskiej modystki, uwielbiającej flirt, mężczyzn i dobrą zabawę; oraz Honeychile - córki amerykańskiej striptizerki, właścicielki podupadającego ranczo w Teksasie. Zszokowany lord zaprasza więc swoje dziedziczki, by lepiej je poznać i wprowadzić w świat blichtru i przepychu. Nie wie jednak, że to dopiero początek przygód, gdyż młode panny Mountjoy - choć skrajnie różne - olśniewają swym urokiem angielskie salony i podbijają serca mężczyzn. Czy dziewczęta odmienią swoje życie i spotkają prawdziwą miłość? Czy pomimo odmiennych charakterów zostaną dla siebie kimś więcej niż tylko dalekimi kuzynkami? Czy lord Mountjoy polubi swoje ,,wychowanki" i odegna ze swojego życia samotność?
Powieści Elizabeth...

książek: 1918