Greek Villa
powieść, Grecja
Irena

Tracey Sullivan ma wszystko, o czym może marzyć dziewczyna. Młodość, urodę, talent pisarski, interesującą pracę w stacji telewizyjnej, czułego ojca, oddaną przyjaciółkę i wspaniałego narzeczonego, przystojnego Briana Rutherforda Biggsa III, dziedzica jednej z największych fortun w Miami, mężczyznę, o którego względy ubiega się wiele kobiet, a który wybrał właśnie ją. Jeden tragiczny incydent drogowy pozbawia ją tego, co w jej życiu było najcenniejsze. Tracey traci niemal wszystko. Jako jedyny spadek pozostaje jej stary, wypełniony dokumentami kufer, który okazuje się prawdziwą puszką Pandory. Podejmując wyzwanie rzucone przez los, Tracey wyrusza do Grecji. Celem jej podróży jest wyrastająca z Morza Egejskiego wyspa Santoryn. Ale luksusowa posiadłość nowej pracodawczyni, ekscentrycznej gwiazdy filmowej, Uranii Vickers, także skrywa mroczną tajemnicę, a upiory przeszłości czają się również wśród oślepiająco białych zabudowań gwarnych, greckich uliczek.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Lily76 | 2015-07-06
Przeczytana: 05 lipca 2015

Bardzo nierówna książka z wymieszanymi wątkami erotycznymi (wszystkie opisy wydawały mi się takie same, za każdym razem bohaterowie mieli najlepszy seks w życiu), kryminalnymi, obyczajowymi i nawet nie umiem wymienić, jakimi jeszcze. Momentami zaciekawia i tylko to pozwala dotrwać do końca - nie ma to jak krótkie chwile napięcia i oczekiwania na ciąg dalszy. Szkoda, że autorka - wzorem jednej z bohaterek - nie zatrudniła ghostwritera, bo na pewno można było to napisać lepiej.

Orlica | 2013-10-15
Przeczytana: 15 października 2013

Bardzo dziwna powieść, może dlatego, że nie jestem do takich przyzwyczajona. Na początku zaskakują nas niesamowite zbiegi okoliczności, które przytrafiają się bohaterce - istne science fiction. Zakończenie również jest zaskakujące, ale książka ogólnie się dłuży. Nie ma tu zbyt dużo akcji, a opisy są raczej nużące. Ba, nawet opisy pięknych greckich krajobrazów nie są zbyt obrazowo napisane, nie działają na wyobraźnię. Powiedziałabym, że książka przeciętna ;)

ive85 | 2011-05-02
Przeczytana: 17 kwietnia 2011

W sumie przyjemnie się ją czyta ale język jakim jest napisana nie powala no i zakończenie jest banalne.

wiosenka27 | 2014-06-21

Dobra lektura dla zmęczonego człowieka, któremu nie chce się zbytnio myśleć:)

jotgol | 2015-06-09

Przyjemna książka. Idealna na lato. Polecam

Iza | 2013-01-08

Książka lekka, w sam raz na deszczowe wieczory. Sama nie wiem co o niej myśleć. Nie należy do książki wysokich lotów i nie ma tego czegoś, na początku strasznie mi się nudziła potem rozkręciła, szczerze to jest taka sobie.

sibetka | 2012-11-07

Ogólnie niezmiernie nudna,jedynie sam koniec jest jakby ciekawszy...

skarpianka | 2016-03-29
Przeczytana: 28 marca 2016