Diabelska wygrana

The Devil's Prize
978-83-7551-034-8
romans
Wanda

Szukając zemsty za śmierć brata, Damien Falon zastawia pułapkę na piękną Alexę Garrick. Wygrywa od niej fortunę przy karcianym stole, nie żąda jednak pieniędzy, lecz tego, by Alexa spędziła z nim noc. Wbrew jego oczekiwaniom Alexa okazuje się delikatną i miłą dziewczyną i Damien wkrótce przyłapuje się na tym, że pragnie nie tylko jej ciała. Tymczasem niespodziewane komplikacje powodują, że musi bronić honoru Alexy, proponuje jej więc małżeństwo...

Przyjemny romans historyczny połączony z wątkiem kryminalnym, szpiegowskim.
Autorka świetnie wplotła namiętne sceny erotyczne, które notabene są bez wulgarnego języka, (przynajmniej nie zauważyłam go w wersji angielskiej) w całość powieści przez co miała ona jak to się mówi ręce i nogi :). Nie miałam wrażenia, że czegoś było za dużo czy za mało. Wszystko wyważone, czytało się szybko i nie miało się ochoty odkładać książki, gdyż akcja toczyła się praktycznie cały czas z małymi chwilowymi przestojami byśmy mogli zaczerpnąć tchu przed dalszym ciągiem. Jedynie mam zatrzeżenia do samego końca, gdzie odnoszę wrażenie, iż czegoś zabrakło,najwyraźniej autorka zaczęła się nagle spieszyć do wielkiego finału i wyszło tj wyszło.Najpierw byliśmy we Francji, był pościg, ucieczka, a potem nagle nie wiadomo skąd jesteśmy w Anglii hmm, a może mi się wtedy już oko przymknęło :).

Na początku denerwował mnie główny bohater Damien i jego chęć zemsty na Alexie, ale potem zaskoczyła mnie jego ogromna...

Martoonia | 2013-12-12
Przeczytana: 11 grudnia 2013

Książka może nie zaskoczyła, ale również i nie rozczarowała. Opowieść o dwojgu ludzi, którzy napotykając różne zakręty losu byli zdani tylko na siebie, opowieść o miłości rodzącej się pomimo totalnego braku zaufania, skrywania tajemnic, mówieniu półprawdy bądź błądzenia w sieci kłamstw... W całość wkomponowany wątek historyczny. Trochę denerwująca główna bohaterka, która nie potrafi zaufać swojemu sercu, co zazwyczaj na oboje sprowadza czasem poważne kłopoty. Wartka akcja, tylko na sam koniec duży przeskok - nie wiadomo co działo się pomiędzy wydostaniem się z Francji a powrotem do Anglii. Ale jak najbardziej książka godna polecenia.

goja777 | 2014-03-01
Przeczytana: luty 2014

Cudowna ... jak każda powieść tej autorki :) Bardzo lubię jak romanse nie są nudne i przewidywalne , a czytając tą powieść nie wiedziałam co tak naprawdę czeka Damiena i Aleksę i jaki kolejny ruch wykona gł. bohaterka ;) Trzymała w napięciu ,na końcu prawie się poryczałam ... a na dodatek bardzo Namiętne sceny łóżkowe, co właśnie bardzo lubię w takich nietypowych romansach :D Jak dla mnie Super !!

Magdalena | 2013-07-08
Przeczytana: 07 lipca 2013

Bardzo lubię tą autorkę, ale książka podobała mi się tak średnio. Początek był nawet ciekawy, no w każdym razie można go było jakoś wytłumaczyć. Potem, czyli ich pobyt we Francji był taki długi i w sumie miałam wrażenie, że autorka strasznie przeciąga. Koniec był kompletną porażką, cukierkowy, oderwany od reszty.

aur | 2013-07-18

Czytelniczka Aurora delikatnie okresliła heroinę tego romansidła jako infantylną. Aleksa jest najprawdziwszą debilką (przepraszam wszystkie wrażliwe uszy). Tak skonstruowana postac kobieca- jako kompletna idiotka - czyni tę ksiązke niemozliwą do przeczytania. Rzucam w kąt!

madzior5555 | 2012-11-14
Przeczytana: 12 listopada 2012

Strasznie mi się ta książka spodobała, naprawdę w 100 % ją polecam, nie nudziła mnie fabuła, cały czas się coś dzieje. Wątki miłosne przedstawione w najdrobniejszych szczegółach, dodają pikanterii ;) Na pewno sięgnę po nią jeszcze kiedyś

MissSue | 2012-07-13
Przeczytana: 18 czerwca 2012

Książka - niesamowity romans, jak wszystkie tej autorki - moja ulubiona

Wilczyca | 2012-10-25
Przeczytana: 25 października 2012

Świetna książka... Non stop trzymająca w napięciu :)

Martini | 2011-03-05

Lubię tą tematykę.Dodatkowo bardzo lubię Damiena. ;)

Kasia W-ka | 2013-08-20
Na półkach: Przeczytane, Cz.3, Garrick(+)
Przeczytana: 12 września 2013

Świetna!!!! Cały czas coś się dzieje.