Aria namiętności

Wydawnictwo: Amber
Simply Unforgettable
miłość, uczucia

Inne wydania

Spotykają się w śnieżnej zawiei. Ona – młoda guwernantka z tajemniczą przeszłością. On – zblazowany arystokrata, który przychodzi jej z pomocą. Odcięci od świata w wiejskim zajeździe przeżywają noc pełną uniesień.

Frances rozumie jednak, że daleko jej do świata wyższych sfer, który nie wybaczy mezaliansu. Musi usunąć się z życia hrabiego Sinclaira. Lecz czy zdoła zapomnieć?

źródło opisu: [Amber, 2007]

myfascinatingbooks | 2016-06-06

Dobrze się czyta, choć wątpię by taki mezalians miał rację bytu w przeszłości.

Kachusek | 2014-09-30
Przeczytana: 29 września 2014

Jedne z lepszych romansów jakie czytałam i to wszystkie bez wyjątku pani Mary Balogh :) aż żałuję, że zostały mi tylko dwa dostępne w bibliotece..

AnnaMaria | 2016-01-13

Swoją przygodę z książkami Pani Mary Balogh zaczęłam właśnie od tej pozycji. Dlatego darzę tę książkę wielkim sentymentem, do tego stopnia, że kiedyś przeczytam ją jeszcze raz. Historia miłości między dwójką bohaterów, została opowiedziana sposób elegancki, stylem jedynym w swoim rodzaju - właściwym dla Pani Balogh. Jeśli ktoś lubi romanse historyczne dziejące sęe w dziewiętnastowiecznej Anglii, to jest to lektura obowiązkowa.

Bellezebub | 2014-04-18

Najbardziej nużący romans w wykonaniu Mary Balogh, który miałam okazję do tej pory przeczytać. Książka na pewno wiele straciła poprzez sposób bycia głównej bohaterki, która moim zdaniem była po prostu nijaka i nudna. Ponadto irytowała mnie swymi, ciągłymi ucieczkami przed mężczyzną, który ją kochał. Postępowała tak, jakby wcale jej na nim nie zależało.

emily176 | 2015-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2015

Przez kilka dni ją czytałam w wolnej chwili. Miła i przyjemna książka, choć główna bohatera ja dla mnie zbyt uparta, przez co irytowały mnie ciągle jej odmowy i doszukiwanie się coraz to nowych przeszkód. Drugi raz na pewno jej nie przeczytam.

wiola | 2015-02-13

typowy romans historyczny. Dobrze osadzony i poprowadzony poprzez wówczas panujące obyczaje. Pod koniec nieco nudnawo przeciągany, ale ujdzie.

nela36 | 2017-03-17

Bardzo dobry romans. Książkę czyta się z przyjemnością. Interesująca historia z bardzo codziennym, ale tym samym wciągającym początkiem. Nie mogę pominąć faktu, że czasami miałam ochotę potrząsnąć główną bohaterką, bo zachowywała się sprzecznie z jakimikolwiek zasadami zdrowego rozsądku, ale zważywszy na to, że taka miała być jej kreacja nie uznaję tego za minus.

Betina | 2011-07-28

Pierwszy raz czytałam tak romantyczną książkę i muszę przyznac że nawet mnie wciągnęła.

Dla wszystkich romantyków ;)

Justyna | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Już od pewnego czasu czatowałam na ta książkę, aż w końcu dostałam je w swoje pazurki. Jak dla mnie może być tylko główna bohaterka za bardzo mi się nie spodobała, bo za każdym razem odchodziła od wicehrabi. Puenta-taka sobie.

Kasia | 2013-08-08
Przeczytana: 2010 rok

Romansidło, ale dosyć ambitne. Warto przeczytać.