Jeszcze potrenujmy. Ćwiczenia w zakresie wzrokowo-słuchowym

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ćwiczenia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WSiP
83-02-06796-2
poradniki
A--

Zeszyt ćwiczeń wchodzi w skład serii Ćwiczenia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu (dysleksja, dysgrafia, dysortografia). Autorka zaprasza do współpracy rodziców, którzy poprzez wspólną pracę z dzieckiem ułatwią mu naukę. W kolejnych zeszytach proponuje ćwiczenia na materiale literowym i nieliterowym, zróżnicowane pod względem trudności oraz rodzaju opóźnień, co...

Autorka zaprasza do współpracy rodziców, którzy poprzez wspólną pracę z dzieckiem ułatwią mu naukę. W kolejnych zeszytach proponuje ćwiczenia na materiale literowym i nieliterowym, zróżnicowane pod względem trudności oraz rodzaju opóźnień, co pozwala na wykorzystanie ich zarówno przez uczniów najmłodszych, jak i z klas starszych, zależnie od aktualnych potrzeb.

Książka jest przeznaczona dla uczniów szkoły podstawowej, rodziców, nauczycieli i reedukatorów.

Rive | 2013-12-09
iwa0908 | 2013-11-03