Z zimną krwią

Wydawnictwo: Amber
A cold heart
Delaware, morderstwo, thriller
Arletta

Żadnych śladów. Żadnych motywów. Śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa bluesowego muzyka stoi w miejscu. Alex Delaware odkrywa jednak coś, co każe podejrzewać, że to dzieło seryjnego mordercy. Że będą następne ofiary. Nie wie tylko, że ktoś bardzo mu bliski może być jedną z nich...

źródło opisu: [ AMBER, 2003]

Rybana | 2017-05-26
Przeczytana: 26 maja 2017

Trup co prawda ściele się gęsto, ale mimo to jest monotonnie, nudno i dłuży się ta książka w cholerkę. Zbyt wiele przemyśleń bohaterów, za to zbyt mało akcji. Nie porywa, nie wciąga, nie targa naszymi emocjami. Raczej nuży. Nawet to co spotkało ofiary opisane jest tak bezpłciowo, jakby od niechcenia.
Takie czytadło jak się nie ma już nic lepszego pod ręką. Oceniam na dobrze, ale tylko za pomysł na historię. Szkoda tylko, że fabuła była taka monotonnie nijaka.

Hana | 2014-10-16
Na półkach: Przeczytane, Pozostałe
Przeczytana: 11 października 2014

Los Angeles. Przesuwamy się od jednego do drugiego,martwego ciała artysty. Śledzimy rozmowy śledczych i Alexa Delaware. Powoli zbliżamy się do rozwiązania poznając różnych Dziwnych po drodze. Mało porywające. Trzy plus.

betina360 | 2013-11-09
Na półkach: Przeczytane, 2013, Kellerman
Przeczytana: 09 listopada 2013

Duzo podejrzanych przez co akcja jest za wolna jak dla mnie.Lecz mimo to ksiazka mnie wciagla i nie zaluje czasu z nia spedzonego.Na koniec wyszly wszystkie najgorsze wady ludzkie:zazdrosc o sukcesy innych niezaradnosc i braki w wyksztalceniu.Wszystkie te wady morderca probowal nadrobic pieniedzmi i pozycja rodzicow lecz przez to stal sie tylko smiesznym psychopata.

killersteward | 2016-08-17

Najlepsza od dawna książka z Alexem i Milo. W końcu nie było mordercy, który miał sprawę z przeszłości i się mścił. Seryjny morderca z dziwnym przesłaniem, szkoda tylko że domyśliłem się praktycznie od razu kto nim jest gdy tylko pojawił się w historii. Ale ogólnie jest naprawdę dobrze.

| 2012-03-13

Doktor Alex Deleware angażuje się w rozwikłanie zagadki morderstwa znanego bluesmana. Żadnych motywów, za to długa lista podejrzanych i czyhające za rogiem zagrożenie bezpieczeństwa kogoś bardzo bliskiego naszemu bohaterowi.

książek: 2023
Agata | 2011-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2011

Dobre, trillerowe czytadełko - geniuszu tutaj żadnego nie widać....

AlexDelaware | 2016-01-13

Taka sobie...