Z zimną krwią

Wydawnictwo: Amber
A cold heart
Delaware, morderstwo, thriller
Arletta

Żadnych śladów. Żadnych motywów. Śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa bluesowego muzyka stoi w miejscu. Alex Delaware odkrywa jednak coś, co każe podejrzewać, że to dzieło seryjnego mordercy. Że będą następne ofiary. Nie wie tylko, że ktoś bardzo mu bliski może być jedną z nich...

źródło opisu: [ AMBER, 2003]

Hana | 2014-10-16
Na półkach: Pozostałe, Przeczytane
Przeczytana: 11 października 2014

Los Angeles. Przesuwamy się od jednego do drugiego,martwego ciała artysty. Śledzimy rozmowy śledczych i Alexa Delaware. Powoli zbliżamy się do rozwiązania poznając różnych Dziwnych po drodze. Mało porywające. Trzy plus.

betina360 | 2013-11-09
Na półkach: Przeczytane, 2013, Kellerman
Przeczytana: 09 listopada 2013

Duzo podejrzanych przez co akcja jest za wolna jak dla mnie.Lecz mimo to ksiazka mnie wciagla i nie zaluje czasu z nia spedzonego.Na koniec wyszly wszystkie najgorsze wady ludzkie:zazdrosc o sukcesy innych niezaradnosc i braki w wyksztalceniu.Wszystkie te wady morderca probowal nadrobic pieniedzmi i pozycja rodzicow lecz przez to stal sie tylko smiesznym psychopata.

killersteward | 2016-08-17

Najlepsza od dawna książka z Alexem i Milo. W końcu nie było mordercy, który miał sprawę z przeszłości i się mścił. Seryjny morderca z dziwnym przesłaniem, szkoda tylko że domyśliłem się praktycznie od razu kto nim jest gdy tylko pojawił się w historii. Ale ogólnie jest naprawdę dobrze.

| 2012-03-13

Doktor Alex Deleware angażuje się w rozwikłanie zagadki morderstwa znanego bluesmana. Żadnych motywów, za to długa lista podejrzanych i czyhające za rogiem zagrożenie bezpieczeństwa kogoś bardzo bliskiego naszemu bohaterowi.

książek: 2023
Agata | 2011-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2011

Dobre, trillerowe czytadełko - geniuszu tutaj żadnego nie widać....

AlexDelaware | 2016-01-13

Taka sobie...