Rymowanki do ćwiczeń kinestezji artykulacyjnej

Wydawnictwo: Fraszka Edukacyjna
978-83-61309-20-8
logopedia, terapia mowy,
poradniki
Maja

Kinestezja artykulacyjna jest to czucie ułożenia narządów mowy właściwego poszczególnym głoskom. Prawidłowa kinestezja artykulacyjna jest podstawą nie tylko czystej wymowy, ale także prawidłowego pisania. Rymowanki opracowane zostały dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, czyli od 7 roku życia oraz starszych, u których stwierdzono zaburzenia kinestezji artykulacyjnej, przy prawidłowym słuchu...

Rymowanki opracowane zostały dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, czyli od 7 roku życia oraz starszych, u których stwierdzono zaburzenia kinestezji artykulacyjnej, przy prawidłowym słuchu fonemowym.

Maja | 2010-09-05
Na półkach: Logopedia, Przeczytane, Posiadam