Renesansowa przygoda

Cykl: Broniś Mączyński (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
trelemorele

Włochy. Małe senne miasteczko, malownicze ruiny zamku, przepastne studnie i sekretne przejścia - oto sceneria niezwykłych zdarzeń.

Broniś, Maria i Franco szukają ukrytych dokumentów, mogących potwierdzić, że Franco jest ostatnim z rodu Sforzów. Poszukiwania stara się uniemożliwić działająca bez skrupułów markiza Bianca.

KasiaP | 2015-09-26
Przeczytana: 25 września 2015

Czytałam tę książkę jako nastolatka. Nie pamiętałam akcji, nie wiedziałam kto w końcu okaże się tym złym, ale pamiętam doskonale, że przez kilka nocy z rzędu nie mogłam spać
Dziś, po wielu, wielu latach książka nie wzbudza aż takich emocji, ale wciąż czyta się to dobrze a przy okazji chłonie sporo wiedzy o królowej Bonie.
Stare książki jednak warto odkurzać. Szkoda, że się ich nie wznawia

Alina | 2013-08-22
Na półkach: Przeczytane, Historyczne
Przeczytana: 22 sierpnia 2013

Miło się czyta, chociaż nie jest to może Dan Brown. W przygodę, intrygę i trochę sensacji świetnie wplecione historyczne wydarzenia, które nie nudzą a wręcz rozbudzają ciekawość.

iwona | 2014-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2014

Książki Haliny Popławskiej,to książki, które przypominają mi moje naście lat, i te do których wciąż wracam. Autorka warta poznania, którą czyta się jednym tchem...

amber1981 | 2011-08-08
Przeczytana: 09 sierpnia 2011

Lubię książki tego tupu. Z historią w tle i z zagadką:)

biedronka826 | 2010-09-13
Przeczytana: 2009 rok

dla młodych czytelników którzy lubią sensację polecam

Alicja | 2014-02-19

fajna książka przygodowa